Gastro váha stolní ROW++15 kg:
Jedná se o velmi přesnou váhu pro míchání barev s váživostí 15 kg a dílkem 0,1 g. Nejčastěji se používá jako kontrolní váha ve skladech a laboratořích, výrobní při výrobním procesu, na míchání barev. Umožňuje tisk vážního lístku nebo etiket na externí tiskárnu LP-50, OS-2130.
Funkce: sčítání položek, vážení, režim HOLD zobrazení nejvyšší naměřené hodnoty a průměrné naměřené hodnoty, tisk etiket a lístků, limitní vážení - kontrola tolerance výrobku s akustickou signalizací, režim vážení zvířat
Technické údaje:
Váživost: 15 kg
Přesnost - dílek: 0,1 g
Tara: ano
Certifikace: Ne, určeno pro kontrolní vážení
Provedení konstrukce: ocelová konstrukce, nerezová miska
Provedení vážní plochy: nerez
Displej: LCD modrým LED podsvícením
Napájení: AC 230 V / adaptér DC 12 V, vestavěný Ni-Mh baterie 6 x 1,2 V / 2000 mAh, síťový adapter a baterie součástí balení
Provozní teplota: 0 °C - 40 °C
Příkon: 6 W
Komunikace: RS - 232
Prostředí použití: suché, prašné
Rozměr š x v x h: 265 x 310 x 380 mm
Rozměr vážící plochy: ? 232 mm
Krytí: IP54
Výrobce: T-Scale
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3,9 kg
| Váživost | 15 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,1 g |
| Cejchovaný dílek | ne |
| Rozměr vážící plochy | Ø 232 mm |
| Rozměr š x v x h | 265 x 310 x 380 mm |
| Provedení konstrukce | ocelová kostrukce, nerezová miska |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD modrým LED podsvícením |
| Funkce | sčítání položek, vážení, režim HOLD zobrazení nejvyšší naměřené hodnoty a průměrné naměřené hodnoty, tisk etiket a lístků, limitní vážení - kontrola tolerance výrobku s akustickou signalizací, režim vážení zvířat |
| Hmotnost | 3,9 kg |
| Krytí | IP54 (částečně odolný proti prachu a stříkající vodě) |
| Napájení | AC 230 V / adaptér DC 12 V, vestavěný Ni-Mh baterie 6 x 1,2 V / 2000 mAh, síťový adapter a baterie součástí balení |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 0 °C - 40 °C |
| Výrobce | T-Scale |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 15 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,1 g |
| Cejchovaný dílek | ne |
| Rozměr vážící plochy | Ø 232 mm |
| Rozměr š x v x h | 265 x 310 x 380 mm |
| Provedení konstrukce | ocelová kostrukce, nerezová miska |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD modrým LED podsvícením |
| Funkce | sčítání položek, vážení, režim HOLD zobrazení nejvyšší naměřené hodnoty a průměrné naměřené hodnoty, tisk etiket a lístků, limitní vážení - kontrola tolerance výrobku s akustickou signalizací, režim vážení zvířat |
| Hmotnost | 3,9 kg |
| Krytí | IP54 (částečně odolný proti prachu a stříkající vodě) |
| Napájení | AC 230 V / adaptér DC 12 V, vestavěný Ni-Mh baterie 6 x 1,2 V / 2000 mAh, síťový adapter a baterie součástí balení |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 0 °C - 40 °C |
| Výrobce | T-Scale |
| Záruka | 2 roky |












