Osobní váha Tanita BC-333LE:
Jedná se o velice kvalitní osobní váhu s tělesnou analýzou v černé barvě. Mezi její funkce patří: zapnutí se při nášlapu na váhu, automaticky rozpozná osobu, která se měří, určí počet svalové hmoty, hmotnost kostí, viscerální tuk, bazální metabolická spotřeba, metabolický věk, celkovou fyzickou kondici. Velký LCD displej během několika vteřin zobrazí 10 naměřených hodnot.
Funkce: Měření tuku, Měření vody, Párování s mobilní aplikacík, celkovou fyzickou kondici
Technické údaje:
Váživost: 150 kg
Přesnost - dílek: 50 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: kg
Provedení konstrukce: plast
Provedení vážní plochy: plast
Displej: LCD
Napájení: 4x AA baterie (součástí balení)
Provozní teplota: 10 °C - 40°C
Komunikace: Bluetooth
Prostředí použití: suché
Rozměr vážící plochy: 310 x 274 mm
Hmotnost: 1,5 kg
Výrobce: Tanita
Záruka: 3 roky
| Váživost | 150 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 50 g |
| Rozměr vážící plochy | 310 x 274 mm |
| Provedení konstrukce | plast |
| Provedení vážní plochy | plast |
| Displej | LCD |
| Funkce | Měření tuku, Měření vody, Párování s mobilní aplikací |
| Jednotky | kg |
| Napájení | 4 AA baterie |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Tanita |
| Záruka | 3 roky |
| Váživost | 150 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 50 g |
| Rozměr vážící plochy | 310 x 274 mm |
| Provedení konstrukce | plast |
| Provedení vážní plochy | plast |
| Displej | LCD |
| Funkce | Měření tuku, Měření vody, Párování s mobilní aplikací |
| Jednotky | kg |
| Napájení | 4 AA baterie |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Tanita |
| Záruka | 3 roky |







