Paletová váha TEM do 600kg s indikátorem T2TA a ověřením
Úředně ověřená (cejchovaná) paletová váha TEM je vhodná pro přesné vážení všech výrobků do hmotnosti 600 kg. Ocelová konstrukce váhy je nejen extrémně stabilní, ale i vyrobena z karbonové oceli s povrchovou úpravou. Výhodou této váhy je snadné mobilní použití, výška váhy od podlahy pouze 60 mm, vysoká přesnost naměřených hodnot a neomezený počet tárování při navažování surovin. Průmyslová paletová váha je již úředně ověřená, a je tedy schválena pro obchodní použití. Toto prvotní ověření je platné po dobu dvou let. Paletová váha značky TEM má jeden měřicí rozsah 0 - 600 kg s dílkem 200 g. Naměřené hodnoty se zobrazují na moderním LCD displeji. Díky podsvícení a velkým číslicím jsou všechny výsledky jasně čitelné. Přehledně uspořádaný ovládací panel lze jednoduše obsluhovat. Pomocí tlačítek na klávesnici můžete volit a regulovat všechny požadované základní funkce: podsvícení displeje, tárování, nulování a sčítání navážek. Zabudovaný akumulátor má výdrž až 100 provozních hodin. Než bude akumulátor úplně vybitý, upozorní o slabém stavu baterie signalizace indikátoru. Vážicí plocha 800 x 1250 mm je vyrobena z robustní oceli. Výškově nastavitelné nohy zajišťují bezpečnou, vodorovnou polohu od 60 mm. Váha díky své konstrukci je určena pro vážení zboží umístěné na europaletách.
Funkce: podsvícení displeje, tárování, nulování a sčítání navážek
Technické údaje:
Váživost: 600 kg
Přesnost - dílek: 100 g
Cejchovaný dílek: 200 g
Certifikace: ANO, úředně ověřená váha (cejchovaná)
Rozměry vážícího můstku (d x š x v): 1250 x 800 x 60 mm
Rozměry indikátoru (d x š x v): 285 x 131x 139 mm
Minimální výška od podlahy: 100 mm
Krytí proti vodě a prachu: IP-54
Displej: podsvícený LCD, výška číslic 28mm
Materiál indikátoru: ABS plast
Provedení vážní plochy: lakovaná konstrukce ve tvaru podkovy (vyrobena z pevnostních ocelových profilů)
Indikátor volně na kabelu: (délka kabelu 3 m)
Držák uchycení indikátoru na zeď v ceně
Napájení: AC 230V přes adaptér, 7,8V/1,2A
Alternativní napájení: vestavěný akumulátor 6V, 5Ah, signalizace stavu akumulátoru
Komunikace: není, za příplatek RS232
Homologace dle legislativy Českého metrologického institutu
Záruka: 2 roky
Cejchovaný dílek: 200 g
Certifikace: ANO, úředně ověřená váha (cejchovaná)
Rozměry vážícího můstku (d x š x v): 1250 x 800 x 60 mm
Rozměry indikátoru (d x š x v): 285 x 131x 139 mm
Minimální výška od podlahy: 100 mm
Krytí proti vodě a prachu: IP-54
Displej: podsvícený LCD, výška číslic 28mm
Materiál indikátoru: ABS plast
Provedení vážní plochy: lakovaná konstrukce ve tvaru podkovy (vyrobena z pevnostních ocelových profilů)
Indikátor volně na kabelu: (délka kabelu 3 m)
Držák uchycení indikátoru na zeď v ceně
Napájení: AC 230V přes adaptér, 7,8V/1,2A
Alternativní napájení: vestavěný akumulátor 6V, 5Ah, signalizace stavu akumulátoru
Komunikace: není, za příplatek RS232
Homologace dle legislativy Českého metrologického institutu
Záruka: 2 roky
provádíme záruční i pozáruční servis
Na tento produkt se nevztahuje standartní doprava.
Na tento produkt se nevztahuje standartní doprava.
Parametry
| Váživost | 600 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100 g |
| Cejchovaný dílek | 200 g |
| Rozměr vážící plochy | 800 x 1250 mm |
| Provedení vážní plochy | lakovaná konstrukce ve tvaru podkovy (vyrobena z pevnostních ocelových profilů) |
| Alternativní napájení | vestavěný akumulátor 6V, 5Ah, signalizace stavu akumulátoru |
| Displej | podsvícený LCD, výška číslic 28mm |
| Komunikační rozhraní | RS232 |
| Napájení | AC 230V přes adaptér, 7,8V/1,2A |
| Rozměr d x š x v | 1250 x 800 x 60 mm |
| Rozměr indikátoru | 285 x 131 x 139 mm |
| Výrobce | TEM |
| Záruka | 2 roky |
Ke stažení
Uživatelský manuál TEM TEB, LCD, LED.pdf (pdf, 560.9 kB)
| Váživost | 600 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100 g |
| Cejchovaný dílek | 200 g |
| Rozměr vážící plochy | 800 x 1250 mm |
| Provedení vážní plochy | lakovaná konstrukce ve tvaru podkovy (vyrobena z pevnostních ocelových profilů) |
| Alternativní napájení | vestavěný akumulátor 6V, 5Ah, signalizace stavu akumulátoru |
| Displej | podsvícený LCD, výška číslic 28mm |
| Komunikační rozhraní | RS232 |
| Napájení | AC 230V přes adaptér, 7,8V/1,2A |
| Rozměr d x š x v | 1250 x 800 x 60 mm |
| Rozměr indikátoru | 285 x 131 x 139 mm |
| Výrobce | TEM |
| Záruka | 2 roky |
Uživatelský manuál TEM TEB, LCD, LED.pdf (pdf, 560.9 kB)






