Úhlový rotor 6 x 85 ml RB ID Ohaus:
Flexibilní rotor pro maximalizaci přípravy vzorků je navržen s ohledem na použitelnost a snadnou instalaci. Je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny nebo polypropylenu, aby vydržel náročné pracovní podmínky.
Technické údaje:
Maximální kapacita rotoru: 6 x 85 ml
Maximální RCF (relativní odstředivá síla): 27 726 g
Rozsah RPM (otáčky za minutu): 13 000 ot/min
Doba zrychlení: 40/2 310 sec
Doba zpomalení: 40/2 313 sec
Úhel: 38°
Provozní teplota: -20 °C - 50 °C
Prostředí použití: vnitřní, suché
Vnější/vnitřní poloměr: 11,5 cm
Průměr trubky bez adaptéru: 38 mm
Maximální nosnost: 840 g
Výrobce: Ohaus
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5,91 kg
| Doba zpomalení | 40/2 313 sec |
|---|---|
| Doba zrychlení | 40/2 310 sec |
| Hmotnost | 5,91 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 27 726 g |
| Maximální kapacita rotoru | 6 x 85 ml |
| Maximální nosnost | 840 g |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | -20 °C - 50 °C |
| Průměr trubky bez adaptéru | 38 mm |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 13 000 ot/min |
| Vnější/vnitřní poloměr | 11,5 cm |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úhel | 38° |
| Doba zpomalení | 40/2 313 sec |
|---|---|
| Doba zrychlení | 40/2 310 sec |
| Hmotnost | 5,91 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 27 726 g |
| Maximální kapacita rotoru | 6 x 85 ml |
| Maximální nosnost | 840 g |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | -20 °C - 50 °C |
| Průměr trubky bez adaptéru | 38 mm |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 13 000 ot/min |
| Vnější/vnitřní poloměr | 11,5 cm |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úhel | 38° |

