Vibra ALE223R:
Cejchuschopná kompaktní laboratorní váha VIBRA série ALE (OIML II) je vhodná pro velmi přesné vážení v laboratořích, zlatnictvích i v průmyslových odvětvích. Dílek již od 0,001 g. Velmi krátká doba stabilizace váhy. Váha má interní kalibraci.
Funkce: vážení, počítání kusů, tárování, procentní vážení, nastavení a signalizace limit, sumace, výběr jednotek hmotnosti, měření hustoty
Technické údaje:
Váživost: 0,32 kg
Přesnost - dílek: 0,01 g
Tara: ano
Certifikace: Ano, EU ověření vah třída přesnosti II do 20 kg (interní) CZ
Jednotky: dwt, g, lb, oz, ozt
Provedení konstrukce: nerez/plast
Provedení vážní plochy: nerez/plast
Displej: LCD s podsvícením
Napájení: 230 V/BAT
Provozní teplota: 0 °C >> +35 °C
Komunikace: RS232, USB
Prostředí použití: suché, prašné, vlhké, mokré
Rozměr š x v x h: 180×75×230 mm
Rozměr vážící plochy: 180 x 160 mm
Krytí: IP65
Výrobce: Vibra
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1,3 kg
| Váživost | 0,32 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g |
| Cejchovaný dílek | 0,001 g |
| Rozměr vážící plochy | průměr 118 mm |
| Rozměr š x v x h | 180 × 75 × 230 mm |
| Provedení konstrukce | nerez/plast |
| Provedení vážní plochy | nerez/plast |
| Displej | LCD |
| Funkce | vážení, počítání kusů, procentní vážení, nastavení a signalizace limit, sumace, výběr jednotek hmotnosti, měření hustoty |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Jednotky | dwt, g, lb, oz, ozt |
| Krytí | IP65 |
| Napájení | 230 V/BAT |
| Prostředí použití | suché, prašné, vlhké, mokré |
| Provozní teplota | 0 °C >> +35 °C |
| Výrobce | Vibra |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 0,32 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,01 g |
| Cejchovaný dílek | 0,001 g |
| Rozměr vážící plochy | průměr 118 mm |
| Rozměr š x v x h | 180 × 75 × 230 mm |
| Provedení konstrukce | nerez/plast |
| Provedení vážní plochy | nerez/plast |
| Displej | LCD |
| Funkce | vážení, počítání kusů, procentní vážení, nastavení a signalizace limit, sumace, výběr jednotek hmotnosti, měření hustoty |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Jednotky | dwt, g, lb, oz, ozt |
| Krytí | IP65 |
| Napájení | 230 V/BAT |
| Prostředí použití | suché, prašné, vlhké, mokré |
| Provozní teplota | 0 °C >> +35 °C |
| Výrobce | Vibra |
| Záruka | 2 roky |
































