VIBRA HJ62K0.1DS:
Vysoce přesné cejchuschopné vodě-odolné plošinové váhy (OIML Třída II) se samostatným indikátorem. Nerezové provedení, dokonalé krytí proti prachu a vodě IP – IP 65. Váhy mají externí kalibraci.
Funkce: vážení, tárování, počítání kusů, procentní vážení, přepínání jednotek hmotnosti, sumace, limity
Technické údaje:
Váživost: 6,2/62 kg
Přesnost - dílek: 0,1/1 g
Linearita: ± 0,3/3 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určena pro kontrolní vážení
Provedení konstrukce: nerez
Provedení vážní plochy: nerez
Displej: LCD s podsvícením
Napájení: 230 V/ACU
Provozní teplota: 5 °C >> +35 °C
Komunikace: RS 232, Option – RS 422, LAN, WLAN
Rozměr š x v x h: 350 x 482 x 175 mm
Rozměr vážící plochy: 400 x 350 mm
Hmotnost: 18 kg
Výrobce: Vibra
Záruka: 2 roky
| Váživost | 6,2/62 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,1/1 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 400 x 350 mm |
| Rozměr š x v x h | 350 x 482 x 175mm |
| Provedení konstrukce | nerez |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | podsvětlený LCD |
| Funkce | vážení, tárování, počítání kusů, procentní vážení, přepínání jednotek hmotnosti, sumace, limity |
| Hmotnost | 18 kg |
| Linearita | ± 0,3/3 g |
| Napájení | 230 V/ACU |
| Provozní teplota | 5 °C >> +35 °C |
| Výrobce | Vibra |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 6,2/62 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,1/1 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 400 x 350 mm |
| Rozměr š x v x h | 350 x 482 x 175mm |
| Provedení konstrukce | nerez |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | podsvětlený LCD |
| Funkce | vážení, tárování, počítání kusů, procentní vážení, přepínání jednotek hmotnosti, sumace, limity |
| Hmotnost | 18 kg |
| Linearita | ± 0,3/3 g |
| Napájení | 230 V/ACU |
| Provozní teplota | 5 °C >> +35 °C |
| Výrobce | Vibra |
| Záruka | 2 roky |















