WLC 0.2.X7 Radwag:
Váhy série WLC.X7 představují nový standard pro pokročilou třídu přesných vah. Jednou z předností série X7 je kapacitní dotykový displej poslední generace, ten poskytuje maximální komfort při ovládání základních i pokročilých funkcí váhy. Srozumitelné menu v českém jazyce umožňuje rychlou orientaci nového uživatele a to i bez studia uživatelského manuálu.
Funkce: dózování, Odchylky v %, počítání kusů, statistiky, kontrolní vážení, bezdotykové IR senzory, GLP procedury, variantní jednotky, paměť ALIBI, Wi-Fi, vážení pod váhou, stanovení hustoty, sumarizace, zmrazení max. hmotnosti, spolupráce s titrátorem, sledování okolních podmínek prostředí
Technické údaje:
Váživost: 200 g
Přesnost - dílek: 0,001 g
Cejchovaný dílek: Ne
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: g
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: nerez
Displej: 7” kapacitní dotykový displej
Napájení: 10 ÷ 15 V DC
Provozní teplota: 10 °C - 40 °C
Komunikace: 2x RS 232, USB typ A, USB typ B, Ethernet, WiFi
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 333 × 206 × 280 mm
Rozměr vážící plochy: průměr 100 mm
Výrobce: Radwag
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 1,8 kg
| Váživost | 200 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,001 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | průměr 100 mm |
| Rozměr š x v x h | 333 x 206 x 280 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | 7” kapacitní dotyková obrazovka |
| Funkce | dózování, odchylky v %, počítání kusů, statistiky, kontrolní vážení, bezdotykové IR senzory, vážení pod váhou, GLP procedury, variantní jednotky, paměť ALIBI, zmrazení max. hmotnosti, spolupráce s titrátorem, sledování okolních podmínek prostředí |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Jednotky | g |
| Krytí | IP43 |
| Napájení | 10 ÷ 15 V DC |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 3 roky |
| Váživost | 200 g |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,001 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | průměr 100 mm |
| Rozměr š x v x h | 333 x 206 x 280 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | 7” kapacitní dotyková obrazovka |
| Funkce | dózování, odchylky v %, počítání kusů, statistiky, kontrolní vážení, bezdotykové IR senzory, vážení pod váhou, GLP procedury, variantní jednotky, paměť ALIBI, zmrazení max. hmotnosti, spolupráce s titrátorem, sledování okolních podmínek prostředí |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Jednotky | g |
| Krytí | IP43 |
| Napájení | 10 ÷ 15 V DC |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 3 roky |




