WLC 30/F1/K Radwag:
Váhy série WLC jsou navrženy k použití jak v průmyslových, tak i v laboratorních podmínkách. Mohou být použity i na místech, kde není dostupná síťová zásuvka (230V). Ve standardu jsou totiž dodávány s vnitřními nabíjecími bateriemi a také portem RS 232
Funkce: odchylky v %, počítání kusů, kontrolní vážení, vážení pod váhou, GLP procedury, paměť ALIBI, sumarizace, zmrazení max. hmotnosti, interní akumulátor
Technické údaje:
Váživost: 30 kg
Přesnost - dílek: 0,5 g
Cejchovaný dílek: Ne
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: g
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: nerez
Displej: 7” kapacitní dotykový displej
Napájení: 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC a 6×AA NiMH baterie
Provozní teplota: 10 °C - 40 °C
Komunikace: 2x RS 232, USB typ A, USB typ B, Ethernet, WiFi
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 445 × 300 × 70 mm
Rozměr vážící plochy: 300 x 300 mm
Výrobce: Radwag
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 5,2 kg
| Váživost | 30 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,5 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 300 x 300 mm |
| Rozměr š x v x h | 445 x 300 x 70 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Funkce | odchylky v %, počítání kusů, kontrolní vážení, vážení pod váhou, GLP procedury, paměť ALIBI, sumarizace, zmrazení max. hmotnosti, interní akumulátor |
| Hmotnost | 5,2 kg |
| Jednotky | g |
| Krytí | IP43 |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC a 6×AA NiMH baterie |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 3 roky |
| Váživost | 30 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,5 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 300 x 300 mm |
| Rozměr š x v x h | 445 x 300 x 70 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Funkce | odchylky v %, počítání kusů, kontrolní vážení, vážení pod váhou, GLP procedury, paměť ALIBI, sumarizace, zmrazení max. hmotnosti, interní akumulátor |
| Hmotnost | 5,2 kg |
| Jednotky | g |
| Krytí | IP43 |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC a 6×AA NiMH baterie |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 3 roky |



