WLC 6/A2/C/2 Radwag:
Váhy série WLC/C/2 jsou navrženy k použití jak v průmyslových, tak i v laboratorních podmínkách. Mohou být použity i na místech, kde není dostupná elektrická síť (230V/50Hz). Ve standardu jsou totiž dodávány s vnitřními nabíjecími bateriemi/akumulátorem.
Funkce: odchylky v %, počítání kusů, kontrolní vážení, vážení pod váhou, GLP procedury, paměť ALIBI, sumarizace, zmrazení max. hmotnosti, interní akumulátor
Technické údaje:
Váživost: 6 kg
Přesnost - dílek: 0,1 g
Cejchovaný dílek: 1 g
Tara: ano
Certifikace: kontrolní váha s možností úředního ověření (cejchování)
Jednotky: g
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: nerez
Displej: 7” kapacitní dotykový displej
Napájení: 10 ÷ 15 V DC
Provozní teplota: 10 °C - 40 °C
Komunikace: 2x RS 232, USB typ A, USB typ B, Ethernet, WiFi
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 333 × 206 × 97 mm
Rozměr vážící plochy: 195 x 195 mm
Výrobce: Radwag
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 3,6 kg
| Váživost | 6 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,1 g |
| Cejchovaný dílek | 1 g |
| Rozměr vážící plochy | 195 x 195 mm |
| Rozměr š x v x h | 333 x 206 x 97 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Funkce | odchylky v %, počítání kusů, kontrolní vážení, vážení pod váhou, GLP procedury, paměť ALIBI, sumarizace, zmrazení max. hmotnosti, interní akumulátor |
| Hmotnost | 3,6 kg |
| Jednotky | g |
| Krytí | IP43 |
| Napájení | 10 ÷ 15 V DC |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 3 roky |
| Váživost | 6 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,1 g |
| Cejchovaný dílek | 1 g |
| Rozměr vážící plochy | 195 x 195 mm |
| Rozměr š x v x h | 333 x 206 x 97 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Funkce | odchylky v %, počítání kusů, kontrolní vážení, vážení pod váhou, GLP procedury, paměť ALIBI, sumarizace, zmrazení max. hmotnosti, interní akumulátor |
| Hmotnost | 3,6 kg |
| Jednotky | g |
| Krytí | IP43 |
| Napájení | 10 ÷ 15 V DC |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 3 roky |








