WLC 60/C2/K Radwag:
Váhy série WLC jsou navrženy k použití jak v průmyslových, tak i v laboratorních podmínkách. Mohou být použity i na místech, kde není dostupná síťová zásuvka (230V). Ve standardu jsou totiž dodávány s vnitřními nabíjecími bateriemi a také portem RS 232
Funkce: odchylky v %, počítání kusů, kontrolní vážení, vážení pod váhou, GLP procedury, paměť ALIBI, sumarizace, zmrazení max. hmotnosti, interní akumulátor
Technické údaje:
Váživost: 60 kg
Přesnost - dílek: 1 g
Cejchovaný dílek: 10 g
Tara: ano
Certifikace: kontrolní váha s možností úředního ověření (cejchování)
Jednotky: g
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: nerez
Displej: 7” kapacitní dotykový displej
Napájení: 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC a 6×AA NiMH baterie
Provozní teplota: 10 °C - 40 °C
Komunikace: 2x RS 232, USB typ A, USB typ B, Ethernet, WiFi
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 547 × 502 × 103 mm
Rozměr vážící plochy: 400 x 500 mm
Výrobce: Radwag
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 12,5 kg
| Váživost | 60 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 1 g |
| Cejchovaný dílek | 10 g |
| Rozměr vážící plochy | 400 x 500mm |
| Rozměr š x v x h | 547 x 502 x 103 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Funkce | odchylky v %, počítání kusů, kontrolní vážení, vážení pod váhou, GLP procedury, paměť ALIBI, sumarizace, zmrazení max. hmotnosti, interní akumulátor |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Jednotky | g |
| Krytí | IP43 |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC a 6×AA NiMH baterie |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 3 roky |
| Váživost | 60 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 1 g |
| Cejchovaný dílek | 10 g |
| Rozměr vážící plochy | 400 x 500mm |
| Rozměr š x v x h | 547 x 502 x 103 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD, podsvícený |
| Funkce | odchylky v %, počítání kusů, kontrolní vážení, vážení pod váhou, GLP procedury, paměť ALIBI, sumarizace, zmrazení max. hmotnosti, interní akumulátor |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Jednotky | g |
| Krytí | IP43 |
| Napájení | 100 ÷ 240 V AC 50 ÷ 60 Hz / 12 V DC a 6×AA NiMH baterie |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 3 roky |


