Cejchování a servis vah

Cejchování a servis vah
 
Naše společnost zajišťuje prodej, servis, úřední ověření vah (zejména značek OHAUS, METTLER TOLEDO, KPZ, DIGI, CAS, SOEHNLE, SNOWREX, TRANSPORTA, TONAVA, T-SCALE, TORREY, ACLAS). Rovněž nabízíme zákazníkům možnost zapůjčení vah po dobu servisu.

Úřední ověření vah (tzv. cejchování)

Úřední ověření vah je vyžadováno u všech vah, které jsou používány v obchodním styku (stanovená měřidla). U nových úředně ověřených vah bývá již zpravidla prvotní ověření zahrnuto v ceně váhy a toto ověření provádějí výrobci vah. Toto ověření je platné na další dva kalendářní roky a poté musí být váha ve spolupráci s ČMI opětovně ověřena. ČMI (Český metrologický institut) provádí pouze kontrolu vah, ne servisní práce a seřízení vah. Naše společnost METROSERVIS s.r.o. nabízí přípravu vah na úřední ověření, seřízení a kontrolu váhy (garance toho, že námi připravené váhy budou v pořádku ověřeny) a zajišťuje ve spolupráci s ČMI i samotné ověření (asistence při úředním ověření). Naši technici hlídají termíny úředních ověření vah našich zákazníků a zajistí včasnou přípravu a nové úřední ověření vah. Zákazník má jistotu, že váhy bude mít vždy v pořádku ověřené a vyhne se postihu např. od ČOI.
 
Servis vah
 
Naše společnost METROSERVIS s.r.o. nabízí servis většiny značek dostupných na našem trhu. Provádíme servisy vah na místě u zákazníků a nebo na některé z našich poboček, kam zákazník může s vahou přijet a nebo váhu zaslat spediční společností. V případě že váhu máte poškozenou a není možná okamžitá oprava (např. je potřeba objednat náhradní díl), zákazníkovi váhu po dobu opravy zapůjčíme. U malých vah je po dobu servisu zapůjčení zdarma, u velkých vah se hradí dopravné a jeden den půjčovného (po celou dobu servisu).
 
V případě Vašeho zájmu o cejchování či servis vah se prosím obraťte na naše pracovníky na telefonních číslech 774 232 222, 602 430 835, nebo na email info@metroservis.cz, kde vám obchodní zástupce poskytne kompletní informace, či vystaví cenovou nabídku.