Servis vah

Naše společnost METROSERVIS s.r.o. nabízí servis většiny značek dostupných na našem trhu. Provádíme servisy vah na místě u zákazníků a nebo na některé z našich poboček, kam zákazník může s vahou přijet a nebo váhu zaslat spediční společností. V případě že váhu máte poškozenou a není možná okamžitá oprava (např. je potřeba objednat náhradní díl), zákazníkovi váhu po dobu opravy zapůjčíme. U malých vah je po dobu servisu zapůjčení zdarma, u velkých vah se hradí dopravné a jeden den půjčovného (po celou dobu servisu).

V případě Vašeho zájmu o cejchování či servis vah se prosím obraťte na naše pracovníky na telefonních číslech 774 232 222, 774 232 226, nebo na email info@metroservis.cz, kde vám obchodní zástupce poskytne kompletní informace, či vystaví cenovou nabídku.

Instalace nových vah:

Naše společnost Metroservis s.r.o. nabízí instalaci nových digitálních vah, které jsou dodávány naší společností. Vzhledem k velké nabídce nových vah (které dodává naše společnost) uspokojíme poptávku každého zákazníka. U dražších modelů vah je doprava, instalace a zaučení obsluhy zdarma. Nabízíme značky Aclas, CAS, Dini Argeo, Excell, Ishida, Kern, K-PZ Waagen, Lesak s.r.o., Mettler Toledo, Ohaus, Precisa, Radwag, Seca, Snowrex, Soehnle, Tanita, Tonava, Torrey, T-Scale, Vibra, Yaohua, Zeman Váhy. U všech těchto značek technici zajistí technickou podporu zákazníkům a poradí s výběrem vhodných vah dle požadavků zákazníka.

20170522_110051

Záruční servis vah:

V rámci záručního servisu vah nabízíme zapůjčení náhradní váhy zákazníkům zdarma. Pokud se jedná o větší váhy (plošinové, paletové), provedou technici opravu na místě u zákazníka. V rámci záručního servisu se snažíme o co nejrychlejší opravu váhy.