C32.60.PM Radwag:
Váhy série PM jsou vybaveny inovativním vážícím systémem, založeným na technologii MONOBLOCK®, díky které je umožněna práce s odečitatelností 0,01g při váživosti 15 kg, a odečitatelností 0,1g při váživosti 50 kg.
Využití nového vážícího systému, který je předmětem patentu firmy RADWAG, zaručuje stabilitu opakovatelnosti v čase až na úrovni sd<0,004g. Unikátní řešení vážícího systému je charakteristické vysokou odolností vůči změnám podmínek okolního prostředí.
Funkce: dózování, Odchylky v %, počítání kusů, statistiky, kontrolní vážení, bezdotykové IR senzory, GLP procedury, variantní jednotky, paměť ALIBI, Wi-Fi
Technické údaje:
Váživost: 60 kg
Přesnost - dílek: 0,1 g
Cejchovaný dílek: 1 g
Tara: ano
Certifikace: ANO, úředně ověřená váha (cejchovaná)
Jednotky: g
Provedení konstrukce: ABS plast
Provedení vážní plochy: nerez
Displej: 5” barevná obrazovka
Napájení: 12 ÷16 V DC (síťový adaptér součástí balení)
Provozní teplota: 10 °C - 40 °C
Komunikace: 2x RS 232, USB typ A, USB typ B, Ethernet, WiFi
Prostředí použití: suché
Rozměr š x v x h: 710 × 610 × 240 mm
Rozměr vážící plochy: 400 x 500 mm
Výrobce: Radwag
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 22 kg
| Váživost | 60 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,1 g |
| Cejchovaný dílek | 1 g |
| Rozměr vážící plochy | 400 x 500 mm |
| Rozměr š x v x h | 710 x 610 x 240 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | 5” barevná obrazovka |
| Funkce | dózování, Odchylky v %, počítání kusů, statistiky, kontrolní vážení, bezdotykové IR senzory, GLP procedury, variantní jednotky, paměť ALIBI, Wi-Fi |
| Hmotnost | 22 kg |
| Jednotky | g |
| Krytí | IP43 |
| Napájení | 12 ÷16 V DC (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 3 roky |
| Váživost | 60 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 0,1 g |
| Cejchovaný dílek | 1 g |
| Rozměr vážící plochy | 400 x 500 mm |
| Rozměr š x v x h | 710 x 610 x 240 mm |
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | 5” barevná obrazovka |
| Funkce | dózování, Odchylky v %, počítání kusů, statistiky, kontrolní vážení, bezdotykové IR senzory, GLP procedury, variantní jednotky, paměť ALIBI, Wi-Fi |
| Hmotnost | 22 kg |
| Jednotky | g |
| Krytí | IP43 |
| Napájení | 12 ÷16 V DC (síťový adaptér součástí balení) |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Radwag |
| Záruka | 3 roky |





















