EOC 60K-2L Kern:
Robustní plošinová váha s vysokým rozlišením a praktickým displejem Flip/Flop pro maximální snadné použití, Vysoká mobilita: díky provozu na dobíjecí baterie (volitelné), kompaktní a lehké konstrukci je vhodná pro použití na různých místech (laboratoř, výroba, kontrola kvality, uvedení do provozu atd.). Platforma: vážicí deska z nerezové oceli, lakovaná ocelová základna, hliníkový snímač hmotnosti s silikonovým povlakem a ochranou proti prachu a stříkající vodě IP65. Ukazatel hladiny a nivelační nožičky pro přesné vyrovnání váhy, standardně dodávané, pro dosažení co nejpřesnějšího výsledku vážení. Vážení s tolerančním rozsahem (kontrolní vážení): vizuální a zvukový signál pomáhá při porcování, dávkování nebo třídění. Funkce Hold: Při nestabilních podmínkách vážení se vypočítá stabilní hmotnost, která určí průměrnou hodnotu. Stolní stojan včetně nástěnného držáku pro zobrazovací zařízení ve standardní výbavě. Ochranný pracovní kryt je součástí dodávky. Vyhledávání a dálkové ovládání váhy pomocí externích řídicích zařízení nebo počítačů s komunikačním protokolem KERN (KCP). KCP je standardizovaná struktura příkazů rozhraní pro váhy a další přístroje KERN, která umožňuje vyvolávat a spravovat všechny relevantní parametry a funkce zařízení. Přístroje KERN s KCP můžete proto jednoduše připojit k počítačům, průmyslovým řídicím systémům a dalším digitálním systémům. Ve velkém počtu případů je KCP kompatibilní s protokolem MT-SICS.
Funkce: Funkce paměti součtu, Stanovení procent, Vážení s tolerancí, Funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, funkce počítání
Technické údaje:
Váživost: 30/60 kg
Přesnost - dílek: 10/20 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: kg, g, lb, oz, PCS
Provedení konstrukce: měkká ocel
Provedení vážní plochy: nerez
Délka kabelu: 3 m
Displej: podsvětlený LCD, výška číslic 25 mm
Napájení: Vstupní napětí zdroje napájení / výkon [Max] 100 V-240 V, 0,4 A Vstupní napětí zařízení / výkon [Max] 12 V, 1000 mA Zásuvka pro síťový adaptér Uvnitř plus, vně mínus Typ baterie / akumulátoru Pb Provozní doba baterie 100 h Akumulátor 6 V; 1,3 Ah Provozní doba akumulátoru - podsvícení zapnuto 26 h Provozní doba akumulátoru - podsvícení vypnuto 43 h Doba nabíjení akumulátoru 3 h
Provozní teplota: -10°C - 40°C
Komunikace: Standard RS-232
Prostředí použití: suché
Rozměr váhy š x v x h: 500 x 400 x 120 mm
Rozměr vážící plochy: 500 x 400 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9 kg
| Váživost | 30/60 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 10/20 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 500 x 400 mm |
| Rozměr š x v x h | 500 x 400 x 120 mm |
| Provedení konstrukce | měkká ocel |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | podsvětlený LCD, výška číslic 25 mm |
| Délka kabelu | 3 m |
| Funkce | Funkce paměti součtu, Stanovení procent, Vážení s tolerancí, Funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, funkce počítání |
| Hmotnost | 9 kg |
| Jednotky | kg, g, lb, oz, PCS |
| Krytí | Krytí IP - platforma IP65 Krytí IP - snímač zatížení IP65 |
| Napájení | Vstupní napětí zdroje napájení / výkon [Max] 100 V-240 V, 0,4 A Vstupní napětí zařízení / výkon [Max] 12 V, 1000 mA Zásuvka pro síťový adaptér Uvnitř plus, vně mínus Typ baterie / akumulátoru Pb Provozní doba baterie 100 h Akumulátor 6 V; 1,3 Ah Provozní doba akumulátoru - podsvícení zapnuto 26 h Provozní doba akumulátoru - podsvícení vypnuto 43 h Doba nabíjení akumulátoru 3 h |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 30/60 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 10/20 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 500 x 400 mm |
| Rozměr š x v x h | 500 x 400 x 120 mm |
| Provedení konstrukce | měkká ocel |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | podsvětlený LCD, výška číslic 25 mm |
| Délka kabelu | 3 m |
| Funkce | Funkce paměti součtu, Stanovení procent, Vážení s tolerancí, Funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, funkce počítání |
| Hmotnost | 9 kg |
| Jednotky | kg, g, lb, oz, PCS |
| Krytí | Krytí IP - platforma IP65 Krytí IP - snímač zatížení IP65 |
| Napájení | Vstupní napětí zdroje napájení / výkon [Max] 100 V-240 V, 0,4 A Vstupní napětí zařízení / výkon [Max] 12 V, 1000 mA Zásuvka pro síťový adaptér Uvnitř plus, vně mínus Typ baterie / akumulátoru Pb Provozní doba baterie 100 h Akumulátor 6 V; 1,3 Ah Provozní doba akumulátoru - podsvícení zapnuto 26 h Provozní doba akumulátoru - podsvícení vypnuto 43 h Doba nabíjení akumulátoru 3 h |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |

























