FC5513 centrifuga bez rotoru Ohaus s kalibrací:
Stolní centrifuga vhodná pro mnohé aplikace s kompaktním designem, intuitivním ovládáním pomocí membránových tlačítek a otočného dotykového kolečka. Displeje zobrazují údaje o čísle rotoru, stavu víka, rychlosti v ot/min, relativní odstředivé síly a zobrazení času odstřeďování. Centrifuga FC5513 umožňuje nastavení zobrazení rychlosti v otáčkách nebo jednotkách relativní odstředivé síly. V případě nerovnovážného rozložení rotorů se centrifuga zastaví. FC5513 má voděodolný ovládací panel s možností ovládání i v laboratorních rukavicích. K odstředivce je možné dokoupit adaptéry na mikrozkumavky. Součástí přístroje není rotor. Každý kus je nově dodáván s nově provedenou kalibrací, připravený k okamžitému použití.
Funkce: 10 rychlostí rozběhu a brzdění, časový signál na konci cyklu, detekce nerovnováhy, optimalizovaný systém proudění vzduchu, uzamykací systém víka
Technické údaje:
Maximální kapacita rotoru: 24 x 1,5/2,0 ml
Maximální RCF (relativní odstředivá síla): 17 317 x g; 10 x g/min
Rozsah RPM (otáčky za minutu): 200 - 13 500 ot/min; 10 ot/min
Časovač: 10 s - 99 h 59 min 59 s nebo trvalý chod
Počet kompatibilních rotorů: 4
Úroveň hluku: ? 60 dB (A)
Přípustná hustota při maximální rychlosti: 1,2 g/ml
Přípustná kinetická energie: 2 129 Nm
Provedení konstrukce: ABS plast
Displej: podsvícený LCD
Paměť: 99 programů
Napájení: AC 230 V ? 50/60 Hz (síťový adaptér součástí balení)
Provozní teplota: 2 °C - 35 °C
Prostředí použití: vnitřní, suché
Rozměr š x v x h: 277 x 356 x 236 mm
Výrobce: Ohaus
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12,6 kg
| Rozměr š x v x h | 277 x 356 x 236 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Displej | podsvícený LCD |
| Funkce | 10 rychlostí rozběhu a brzdění, časový signál na konci cyklu, detekce nerovnováhy, optimalizovaný systém proudění vzduchu, uzamykací systém víka |
| Hmotnost | 12,6 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 17 317 x g, 10 x g/min |
| Maximální kapacita rotoru | 24 x 1,5/2,0 ml |
| Napájení | AC 230 V ~ 50/60 Hz (síťový adaptér součástí balení) |
| Paměť | 99 programů |
| Počet kompatibilních rotorů | 4 |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 2 °C - 35 °C |
| Přípustná hustota při maximální rychlosti | 1,2 g/ml |
| Přípustná kinetická energie | 2 129 Nm |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 200 - 13 500 ot/min, 10 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | <= 60 dB (A) |
| Časovač | 10 s - 99 h 59 min 59 s nebo trvalý chod |
| Rozměr š x v x h | 277 x 356 x 236 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Displej | podsvícený LCD |
| Funkce | 10 rychlostí rozběhu a brzdění, časový signál na konci cyklu, detekce nerovnováhy, optimalizovaný systém proudění vzduchu, uzamykací systém víka |
| Hmotnost | 12,6 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 17 317 x g, 10 x g/min |
| Maximální kapacita rotoru | 24 x 1,5/2,0 ml |
| Napájení | AC 230 V ~ 50/60 Hz (síťový adaptér součástí balení) |
| Paměť | 99 programů |
| Počet kompatibilních rotorů | 4 |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 2 °C - 35 °C |
| Přípustná hustota při maximální rychlosti | 1,2 g/ml |
| Přípustná kinetická energie | 2 129 Nm |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 200 - 13 500 ot/min, 10 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | <= 60 dB (A) |
| Časovač | 10 s - 99 h 59 min 59 s nebo trvalý chod |














