FC5515R centrifuga bez rotoru chlazená Ohaus s kalibrací:
Stolní vysokorychlostní centrifuga vhodná pro mnohé aplikace s kompaktním designem, intuitivním ovládáním pomocí membránových tlačítek a otočného kolečka. Má vodotěsnou klávesnici, která zaručuje velmi dobré ovládání a udržování odstředivky. Displej zobrazuje aktuální údaje o odstřeďování. Centrifuga FC5515R umožňuje přepínání mezi rychlostí v otáčkách nebo jednotkách relativní odstředivé síly a regulací teploty. V případě nerovnovážného rozložení rotorů se centrifuga zastaví. Výhodou je výkonný bezúdržbový motor a snadná výměna rotorů. K odstředivce je možné dokoupit adaptéry na mikrozkumavky. Součástí přístroje není rotor. Každý kus je nově dodáván s nově provedenou kalibrací, připravený k okamžitému použití.
Funkce: 10 rychlostí rozběhu a brzdění, detekce nerovnováhy, uzamykací systém víka
Technické údaje:
Maximální kapacita rotoru: 44 x 1,5/2,0 ml; 12 x 5 ml
Maximální RCF (relativní odstředivá síla): 21 953 x g; 10 x g/min
Rozsah RPM (otáčky za minutu): 200 - 15 200 ot/min; 10 ot/min
Chlazení: -20 °C - +40 °C; krok po 1 °C
Časovač: 10 s - 99 h 59 min nebo trvalý chod
Počet kompatibilních rotorů: 6
Úroveň hluku: ? 57 ± 2 dB (A)
Provedení konstrukce: ABS plast
Displej: podsvícený LCD
Paměť: 99 programů
Napájení: AC 230 V ? 50/60 Hz (síťový adaptér součástí balení)
Provozní teplota: 2 °C - 35 °C
Prostředí použití: vnitřní, suché
Rozměr š x v x h: 287 x 561 x 292 mm
Výrobce: Ohaus
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 35 kg
| Rozměr š x v x h | 287 x 561 x 292 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Chlazení | -20 °C - +40 °C, krok po 1 °C |
| Displej | podsvícený LCD |
| Funkce | 10 rychlostí rozběhu a brzdění, detekce nerovnováhy, uzamykací systém víka |
| Hmotnost | 35 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 10 x g/min, 21 953 x g |
| Maximální kapacita rotoru | 44 x 1,5/2,0 ml, 12 x 5 ml |
| Napájení | AC 230 V ~ 50/60 Hz (síťový adaptér součástí balení) |
| Paměť | 99 programů |
| Počet kompatibilních rotorů | 6 |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 2 °C - 35 °C |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 10 ot/min, 200 - 15 200 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | <= 57 ± 2 dB (A) |
| Časovač | 10 s - 99 h 59 min nebo trvalý chod |
| Rozměr š x v x h | 287 x 561 x 292 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast |
| Chlazení | -20 °C - +40 °C, krok po 1 °C |
| Displej | podsvícený LCD |
| Funkce | 10 rychlostí rozběhu a brzdění, detekce nerovnováhy, uzamykací systém víka |
| Hmotnost | 35 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 10 x g/min, 21 953 x g |
| Maximální kapacita rotoru | 44 x 1,5/2,0 ml, 12 x 5 ml |
| Napájení | AC 230 V ~ 50/60 Hz (síťový adaptér součástí balení) |
| Paměť | 99 programů |
| Počet kompatibilních rotorů | 6 |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 2 °C - 35 °C |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 10 ot/min, 200 - 15 200 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | <= 57 ± 2 dB (A) |
| Časovač | 10 s - 99 h 59 min nebo trvalý chod |













