FC5706P Multifunkční odstředivka 100–240 V:
Multicentrifugy Frontier, navržené pro snadnou obsluhu, se vyznačují pohodlným ovládáním na intuitivním rozhraní, které umožňuje pohotovou obsluhu – i v rukavicích. Multicentrifugy Frontier pojmou standardní zkumavky o objemu 50 ml a 15 ml, včetně běžných zkumavek na krev a moč. Při použití s příslušenstvím lze rotory upravit pro velikosti již od 1,5 ml. Díky všem svým funkcím v malém prostoru šetří centrifugy Frontier Multi cenné místo na laboratorním stole.
Funkce: 10 rychlostí rozběhu a brzdění, automatická identifikace rotorů, zvukový signál na konci každého programu, indikace překročení rychlosti, detekce nerovnováhy, samodiagnostický program, optimalizovaný systém proudění vzduchu pro uchování vzorku v chladu, chladící systém bez CFC, indikace teploty v pracovním prostoru
Technické údaje:
Maximální kapacita (rotor): 6 x 50 ml
Maximální relativní odstředivá síla: 4 427 x g
Čistá hmotnost: 14,2 kg
Paměti programů: 99
Rozsah chlazení: Not applicable
Rozsah otáček: 200 ot./min – 6 000 ot./min
Rotor v balení: Není k dispozici
Zrychlovací převod: 10
Zpomalovací převod: 10
Rozměr š x v x h: 370 x 271 x 427 mm
Zámek víka: Pohon motorem
Bezpečnostní certifikace: CE; FCC
Spotřeba energie: 70 W
Disple:j LCD podsvícený displej
Hladina hluku: ≤ 56 ± 2 dB(A)
| Rozměr š x v x h | 370 x 271 x 427 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast, nerezová komora |
| Displej | LCD podsvícený displej |
| Funkce | 10 rychlostí rozběhu a brzdění, automatická identifikace rotorů, zvukový signál na konci každého programu, indikace překročení rychlosti, detekce nerovnováhy, samodiagnostický program, optimalizovaný systém proudění vzduchu pro uchování vzorku v chladu, chladící systém bez CFC, indikace teploty v pracovním prostoru |
| Hmotnost | 14,2 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 4 427 x g |
| Maximální kapacita rotoru | 6 x 50 ml |
| Paměť | 99 programů |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 200 - 16 010 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | ≤ 56 ± 2 dB(A) |
| Rozměr š x v x h | 370 x 271 x 427 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast, nerezová komora |
| Displej | LCD podsvícený displej |
| Funkce | 10 rychlostí rozběhu a brzdění, automatická identifikace rotorů, zvukový signál na konci každého programu, indikace překročení rychlosti, detekce nerovnováhy, samodiagnostický program, optimalizovaný systém proudění vzduchu pro uchování vzorku v chladu, chladící systém bez CFC, indikace teploty v pracovním prostoru |
| Hmotnost | 14,2 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 4 427 x g |
| Maximální kapacita rotoru | 6 x 50 ml |
| Paměť | 99 programů |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 200 - 16 010 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | ≤ 56 ± 2 dB(A) |


















