FC5714 centrifuga bez rotoru Ohaus s kalibrací:
Výkonná univerzální odstředivka vhodná k použití ve výzkumných centrech, laboratořích a klinikách nabízí intuitivní ovládání a uživatelsky příjemné rozhraní. Její dlouhodobé používaní zajišťuje pevná a odolná konstrukce a bezúdržbový indukční pohon. Nerezová komora FC5714 je odolná chemikáliím a korozi. Centrifuga má systém uzamykání víka a uzavřené rotory chrání obsluhu před unikajícími aerosoly. Ovládání je pomocí otočného knoflíku a 9 tlačítkům. Součástí přístroje není rotor. Každý kus je nově dodáván s nově provedenou kalibrací, připravený k okamžitému použití.
Funkce: 10 rychlostí rozběhu a brzdění, automatická identifikace rotorů, zvukový signál na konci každého programu, indikace překročení rychlosti, detekce nerovnováhy, samodiagnostický program
Technické údaje:
Maximální kapacita rotoru: 4 x 100 ml
Maximální RCF (relativní odstředivá síla): 18 624 x g
Rozsah RPM (otáčky za minutu): 200 - 14 000 ot/min
Časovač: krátké odstřeďování, 10 s - 99 h 59 min nebo trvalý chod
Počet kompatibilních rotorů/příslušenství: 9/77
Úroveň hluku: ? 63 ± 2 dB (A)
Provedení konstrukce: ABS plast, nerezová komora
Displej: podsvícený dvouřádkový LCD
Paměť: 99 programů
Napájení: AC 230 V ? 50/60 Hz (síťový adaptér součástí balení)
Provozní teplota: 2 °C - 35 °C
Prostředí použití: vnitřní, suché
Rozměr š x v x h: 362 x 493 x 330 mm
Výrobce: Ohaus
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 30 kg
| Rozměr š x v x h | 362 x 493 x 330 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast, nerezová komora |
| Displej | podsvícený dvouřádkový LCD |
| Funkce | 10 rychlostí rozběhu a brzdění, automatická identifikace rotorů, zvukový signál na konci každého programu, indikace překročení rychlosti, detekce nerovnováhy, samodiagnostický program |
| Hmotnost | 30 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 18 624 x g |
| Maximální kapacita rotoru | 4 x 100 ml |
| Napájení | AC 230 V ~ 50/60 Hz (síťový adaptér součástí balení) |
| Paměť | 99 programů |
| Počet kompatibilních rotorů/příslušenství | IX.77 |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 2 °C - 35 °C |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 200 - 14 000 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | <= 63 ± 2 dB (A) |
| Časovač | krátké odstřeďování, 10 s - 99 h 59 min nebo trvalý chod |
| Rozměr š x v x h | 362 x 493 x 330 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast, nerezová komora |
| Displej | podsvícený dvouřádkový LCD |
| Funkce | 10 rychlostí rozběhu a brzdění, automatická identifikace rotorů, zvukový signál na konci každého programu, indikace překročení rychlosti, detekce nerovnováhy, samodiagnostický program |
| Hmotnost | 30 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 18 624 x g |
| Maximální kapacita rotoru | 4 x 100 ml |
| Napájení | AC 230 V ~ 50/60 Hz (síťový adaptér součástí balení) |
| Paměť | 99 programů |
| Počet kompatibilních rotorů/příslušenství | IX.77 |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 2 °C - 35 °C |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 200 - 14 000 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | <= 63 ± 2 dB (A) |
| Časovač | krátké odstřeďování, 10 s - 99 h 59 min nebo trvalý chod |

















