FC5720R Multifunkční odstředivka 230V:
Naše víceúčelové centrifugy nabízejí vysokorychlostní centrifugační platformu, kterou lze přizpůsobit potřebám pracovního postupu pomocí široké škály rotorů a příslušenství. Intuitivní design centrifug a příslušenství umožňuje snadný přístup k nastavení parametrů a rychlé přepínání mezi aplikacemi. Mezi funkce patří automatické rozpoznání rotoru a podsvícený LCD displej. Výkon těchto centrifug je poháněn německým inženýrstvím a vysoce kvalitními komponenty pro spolehlivé použití. Jsou vyrobeny z chemicky odolné nerezové oceli pro zajištění dlouhé životnosti při laboratorním použití.
Funkce: 10 rychlostí rozběhu a brzdění, automatická identifikace rotorů, zvukový signál na konci každého programu, indikace překročení rychlosti, detekce nerovnováhy, samodiagnostický program, optimalizovaný systém proudění vzduchu pro uchování vzorku v chladu, chladící systém bez CFC, indikace teploty v pracovním prostoru
Technické údaje:
Maximální kapacita rotoru: 4 x 200 ml
Maximální RCF (relativní odstředivá síla): 38 007 x g
Rozsah RPM (otáčky za minutu): 200 - 20 000 ot/min
Chlazení: -20 °C - +40 °C
Časovač: krátké odstřeďování, 10 s - 99 h 59 min nebo trvalý chod
Počet kompatibilních rotorů/příslušenství: 19/122
Úroveň hluku: ? 60 ± 2 dB (A)
Provedení konstrukce: ABS plast, nerezová komora
Displej: podsvícený dvouřádkový LCD
Paměť: 99 programů
Napájení: AC adaptér
Provozní teplota: 5 °C - 35 °C
Prostředí použití: vnitřní, suché
Rozměr š x v x h: 407 x 712 x 361 mm
Výrobce: Ohaus
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 71 kg
| Rozměr š x v x h | 407 x 712 x 361 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast, nerezová komora |
| Chlazení | -20 °C - +40 °C |
| Displej | podsvícený dvouřádkový LCD |
| Funkce | 10 rychlostí rozběhu a brzdění, automatická identifikace rotorů, zvukový signál na konci každého programu, indikace překročení rychlosti, detekce nerovnováhy, samodiagnostický program |
| Hmotnost | 71 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 38 007 x g |
| Maximální kapacita rotoru | 4 x 200 ml |
| Napájení | AC adaptér |
| Paměť | 99 programů |
| Počet kompatibilních rotorů/příslušenství | 19/122 |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 200 - 20 000 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | <= 60 ± 2 dB (A) |
| Časovač | krátké odstřeďování, 10 s - 99 h 59 min nebo trvalý chod |
| Rozměr š x v x h | 407 x 712 x 361 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast, nerezová komora |
| Chlazení | -20 °C - +40 °C |
| Displej | podsvícený dvouřádkový LCD |
| Funkce | 10 rychlostí rozběhu a brzdění, automatická identifikace rotorů, zvukový signál na konci každého programu, indikace překročení rychlosti, detekce nerovnováhy, samodiagnostický program |
| Hmotnost | 71 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 38 007 x g |
| Maximální kapacita rotoru | 4 x 200 ml |
| Napájení | AC adaptér |
| Paměť | 99 programů |
| Počet kompatibilních rotorů/příslušenství | 19/122 |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 200 - 20 000 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | <= 60 ± 2 dB (A) |
| Časovač | krátké odstřeďování, 10 s - 99 h 59 min nebo trvalý chod |



























