FC5830R Multifunkční odstředivka 230V:
Naše víceúčelové centrifugy nabízejí vysokorychlostní centrifugační platformu, kterou lze přizpůsobit potřebám pracovního postupu pomocí široké škály rotorů a příslušenství. Intuitivní design centrifug a příslušenství umožňuje snadný přístup k nastavení parametrů a rychlé přepínání mezi aplikacemi. Mezi funkce patří automatické rozpoznání rotoru a podsvícený LCD displej. Výkon těchto centrifug je poháněn německým inženýrstvím a vysoce kvalitními komponenty pro spolehlivé použití. Jsou vyrobeny z chemicky odolné nerezové oceli pro zajištění dlouhé životnosti při laboratorním použití.
Funkce: 10 rychlostí rozběhu a brzdění, automatická identifikace rotorů, zvukový signál na konci každého programu, indikace překročení rychlosti, detekce nerovnováhy, samodiagnostický program, optimalizovaný systém proudění vzduchu pro uchování vzorku v chladu, chladící systém bez CFC, indikace teploty v pracovním prostoru
Technické údaje:
Maximální kapacita (rotor): 6 x 250 ml
Maximální relativní odstředivá síla: 65 395 x g
Čistá hmotnost: 91 kg
Paměti programů: 99
Rozsah chlazení: -20 °C – 40 °C (-4 °F – 104 °F)
Rozsah otáček: 200 ot./min – 30 000 ot./min
Rotor v balení: Není k dispozici
Zrychlovací převod: 10
Zpomalovací převod: 10
Rozměr š x v x h: 723 x 413 x 519 mm
Zámek víka Pohon motorem
Bezpečnostní certifikace: CE; FCC
Spotřeba energie: 1,6 kW
Disple:j 2 řádkový, podsvícený LCD
Hladina hluku: ≤60±2 dB(A)
| Rozměr š x v x h | 723 x 413 x 519 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast, nerezová komora |
| Displej | 2 řádkový, podsvícený LCD |
| Funkce | 10 rychlostí rozběhu a brzdění, automatická identifikace rotorů, zvukový signál na konci každého programu, indikace překročení rychlosti, detekce nerovnováhy, samodiagnostický program, optimalizovaný systém proudění vzduchu pro uchování vzorku v chladu, chladící systém bez CFC, indikace teploty v pracovním prostoru |
| Hmotnost | 91 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 65 395 x g |
| Maximální kapacita rotoru | 6 x 250 ml |
| Paměť | 99 programů |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 200 ot/min – 30 000 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | ≤60±2 dB(A) |
| Rozměr š x v x h | 723 x 413 x 519 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast, nerezová komora |
| Displej | 2 řádkový, podsvícený LCD |
| Funkce | 10 rychlostí rozběhu a brzdění, automatická identifikace rotorů, zvukový signál na konci každého programu, indikace překročení rychlosti, detekce nerovnováhy, samodiagnostický program, optimalizovaný systém proudění vzduchu pro uchování vzorku v chladu, chladící systém bez CFC, indikace teploty v pracovním prostoru |
| Hmotnost | 91 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 65 395 x g |
| Maximální kapacita rotoru | 6 x 250 ml |
| Paměť | 99 programů |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 200 ot/min – 30 000 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | ≤60±2 dB(A) |





















