FC5917RF Multifunkční odstředivka 230V:
Naše víceúčelové centrifugy nabízejí vysokorychlostní centrifugační platformu, kterou lze přizpůsobit potřebám pracovního postupu pomocí široké škály rotorů a příslušenství. Intuitivní design centrifug a příslušenství umožňuje snadný přístup k nastavení parametrů a rychlé přepínání mezi aplikacemi. Mezi funkce patří automatické rozpoznání rotoru a podsvícený LCD displej. Výkon těchto centrifug je poháněn německým inženýrstvím a vysoce kvalitními komponenty pro spolehlivé použití. Jsou vyrobeny z chemicky odolné nerezové oceli pro zajištění dlouhé životnosti při laboratorním použití.
Funkce: 10 rychlostí rozběhu a brzdění, automatická identifikace rotorů, zvukový signál na konci každého programu, indikace překročení rychlosti, detekce nerovnováhy, samodiagnostický program, optimalizovaný systém proudění vzduchu pro uchování vzorku v chladu, chladící systém bez CFC, indikace teploty v pracovním prostoru
Technické údaje:
Maximální kapacita (rotor): 4 x 1000 ml
Maximální relativní odstředivá síla: 26 361 x g
Čistá hmotnost: 190 kg
Paměti programů: 99
Rozsah chlazení: -20 °C – 40 °C
Rozsah otáček: 200 ot./min – 16 010 ot./min
Rotor v balení: Není k dispozici
Zrychlovací převod: 10
Zpomalovací převod: 10
Rozměr š x v x h: 690 x 980 x 620 mm
Zámek víka: Pohon motorem
Bezpečnostní certifikace: CE; FCC
Spotřeba energie: 2.3 kW
Disple:j LCD podsvícený displej
Hladina hluku: ≤63±2 dB(A)
| Rozměr š x v x h | 690 x 980 x 620 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast, nerezová komora |
| Displej | LCD podsvícený displej |
| Funkce | 10 rychlostí rozběhu a brzdění, automatická identifikace rotorů, zvukový signál na konci každého programu, indikace překročení rychlosti, detekce nerovnováhy, samodiagnostický program, optimalizovaný systém proudění vzduchu pro uchování vzorku v chladu, chladící systém bez CFC, indikace teploty v pracovním prostoru |
| Hmotnost | 190 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 26 361 x g |
| Maximální kapacita rotoru | 4 x 750 ml |
| Paměť | 99 programů |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 200 - 16 010 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | ≤ 63 ± 2 dB (A) |
| Rozměr š x v x h | 690 x 980 x 620 mm |
|---|---|
| Provedení konstrukce | ABS plast, nerezová komora |
| Displej | LCD podsvícený displej |
| Funkce | 10 rychlostí rozběhu a brzdění, automatická identifikace rotorů, zvukový signál na konci každého programu, indikace překročení rychlosti, detekce nerovnováhy, samodiagnostický program, optimalizovaný systém proudění vzduchu pro uchování vzorku v chladu, chladící systém bez CFC, indikace teploty v pracovním prostoru |
| Hmotnost | 190 kg |
| Maximální RCF (relativní odstředivá síla) | 26 361 x g |
| Maximální kapacita rotoru | 4 x 750 ml |
| Paměť | 99 programů |
| Prostředí použití | vnitřní, suché |
| Provozní teplota | 5 °C - 35 °C |
| Rozsah RPM (otáčky za minutu) | 200 - 16 010 ot/min |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Úroveň hluku | ≤ 63 ± 2 dB (A) |















