i-DFP33P1500B1 Ohaus
Oblíbený model z lakované uhlíkové oceli s nosností 1500 kg, rukojetí a kolečky pro pohodlné zvedání a přemisťování. Čtyři snímače hmotnosti z legované oceli s krytím IP67 a certifikací OIML R60 se samootočnými nožičkami s kuličkovým designem pro co nejlepší přizpůsobení vašim potřebám vážení. Výsledky se jasně zobrazují na velkém, jasně podsvíceném LCD displeji. V režimu kontrolního vážení se barva displeje (žlutá/zelená/červená) mění, aby upozornil uživatele, když se hmotnost dostane do cílového rozsahu.
Funkce: Kontrolní vážení; Datová komunikace; Počítání
Technické údaje:
Váživost: 1500 kg
Přesnost - dílek: 500 g
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: kg, Ib, oz, Ob:oz, g, metrická tuna
Provedení konstrukce: Lakovaná ocel
Provedení vážní plochy: Lakovaná ocel
Displej: 7 segmentový LCD displej s vícebarevným podsvícením
Napájení: 6 baterií C (LR14) (nejsou součástí balení); dobíjecí baterie (není součástí balení); síťový adaptér (součástí balení) 30 hodin s dobíjecí baterií; 100 hodin s jednorázovými bateriemi
Provozní teplota: -10°C - 40°C
Komunikace: Nevztahuje se
Prostředí použití: suché, vlhké, mokré
Rozměr š x v x h: 840 x 90 x 1260 mm
Rozměr vážící plochy: 840 x 1260 mm
Výška sloupku: 704 mm
Krytí: IP67 nerezový snímač, IP68 indikátor
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 53 kg
| Váživost | 1500 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 500 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 840 x 1260 mm |
| Rozměr š x v x h | 840 x 90 x 1260 mm |
| Provedení konstrukce | lakovaná ocel |
| Provedení vážní plochy | lakovaná ocel |
| Displej | 7 segmentový LCD displej s vícebarevným podsvícením |
| Funkce | Kontrolní vážení, Datová komunikace, Počítání |
| Hmotnost | 53 kg |
| Jednotky | metrická tuna, g, kg, lb, oz lb:oz |
| Napájení | síťový adaptér (součástí balení), 6 baterií C (LR14) (nejsou součástí balení), dobíjecí baterie (není součástí balení) |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 1500 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 500 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 840 x 1260 mm |
| Rozměr š x v x h | 840 x 90 x 1260 mm |
| Provedení konstrukce | lakovaná ocel |
| Provedení vážní plochy | lakovaná ocel |
| Displej | 7 segmentový LCD displej s vícebarevným podsvícením |
| Funkce | Kontrolní vážení, Datová komunikace, Počítání |
| Hmotnost | 53 kg |
| Jednotky | metrická tuna, g, kg, lb, oz lb:oz |
| Napájení | síťový adaptér (součástí balení), 6 baterií C (LR14) (nejsou součástí balení), dobíjecí baterie (není součástí balení) |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Ohaus |
| Záruka | 2 roky |














