IOC 6K-3M Kern:
Všestranná plošinová váha s širokou škálou komunikačních možností, volitelné ověření, Průmysl 4.0: Široká škála (volitelných) datových rozhraní umožňuje snadný přenos dat vážení do tabletů, notebooků, počítačů, sítí, chytrých telefonů, tiskáren atd. Vyhledávání a dálkové ovládání váhy pomocí externích řídicích zařízení nebo počítačů s komunikačním protokolem KERN (KCP). KCP je standardizovaná struktura příkazů rozhraní pro váhy a další přístroje KERN, která umožňuje vyvolávat a spravovat všechny relevantní parametry a funkce zařízení. Přístroje KERN s KCP tak můžete jednoduše připojit k počítačům, průmyslovým řídicím systémům a dalším digitálním systémům. Ve velkém počtu případů je KCP kompatibilní s protokolem MT-SICS. Možné pouze přes datové rozhraní RS-232, další rozhraní na vyžádání. Vysoká mobilita: díky provozu na dobíjecí baterie (volitelné), kompaktní a lehké konstrukci je vhodná pro použití na různých místech (laboratoř, výroba, kontrola kvality, uvedení do provozu atd.). Plošina: vážicí deska z nerezové oceli, lakovaná ocelová základna, hliníkový snímač zatížení s silikonovým povlakem a ochranou proti prachu a stříkající vodě IP65. Standardní vodováha a vyrovnávací nožičky pro přesné vyrovnání váhy, které zajišťují co nejpřesnější výsledek vážení.
Funkce: Funkce paměti součtu, Stanovení procent, Vážení s tolerancí, Funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, funkce počítání
Technické údaje:
Váživost: 3/6 kg
Přesnost - dílek: 1/2 g
Cejchovaný dílek: 1/2 g
Tara: ano
Certifikace: kontrolní váha s možností úředního ověření (cejchování)
Jednotky: kg
Provedení konstrukce: měkká ocel
Provedení vážní plochy: nerez
Délka kabelu: 3 m
Displej: podsvětlený LCD, výška číslic 25 mm
Napájení: 100 V - 240 V AC 50/60 Hz 0,4 A max. Napájecí kabel odnímatelný odnímatelný Vstupní napětí zařízení / napájení [Max.] 12 V DC, 1000 mA Zásuvka pro síťový adaptér Uvnitř plus, vně mínus Typ baterie / akumulátoru Pb Baterie bez baterie Provozní doba baterie 100 h Provozní doba na baterie - podsvícení zapnuto 26 h Provozní doba na baterie - podsvícení vypnuto 43 h Provozní doba na baterie - 3 h
Provozní teplota: -10°C - 40°C
Komunikace: Standard RS-232 Ethernet (volitelné, z výroby) USB (volitelné, z výroby) WiFi (volitelné, z výroby) Paměť Alibi (volitelné, z výroby) USB-Host/Master (volitelné, z výroby)
Prostředí použití: suché
Rozměr váhy š x v x h: 300 x 300 x 110 mm
Rozměr vážící plochy: 300 x 300 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
| Váživost | 3/6 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 1/2 g |
| Cejchovaný dílek | 1/2 g |
| Rozměr vážící plochy | 300 x 300 mm |
| Rozměr š x v x h | 300 x 300 x 110 mm |
| Provedení konstrukce | měkká ocel |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | podsvětlený LCD, výška číslic 25 mm |
| Délka kabelu | 3 m |
| Funkce | Funkce paměti součtu, Stanovení procent, Vážení s tolerancí, Funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, funkce počítání |
| Hmotnost | 6 kg |
| Jednotky | kg |
| Krytí | Krytí IP - displej IP65 Krytí IP - platforma IP65 Krytí IP - snímač zatížení IP65 |
| Napájení | 100 V - 240 V AC 50/60 Hz 0,4 A max. Napájecí kabel odnímatelný odnímatelný Vstupní napětí zařízení / napájení [Max.] 12 V DC, 1000 mA Zásuvka pro síťový adaptér Uvnitř plus, vně mínus Typ baterie / akumulátoru Pb Baterie bez baterie Provozní doba baterie 100 h Provozní doba na baterie - podsvícení zapnuto 26 h Provozní doba na baterie - podsvícení vypnuto 43 h Provozní doba na baterie - 3 h |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 3/6 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 1/2 g |
| Cejchovaný dílek | 1/2 g |
| Rozměr vážící plochy | 300 x 300 mm |
| Rozměr š x v x h | 300 x 300 x 110 mm |
| Provedení konstrukce | měkká ocel |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | podsvětlený LCD, výška číslic 25 mm |
| Délka kabelu | 3 m |
| Funkce | Funkce paměti součtu, Stanovení procent, Vážení s tolerancí, Funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, funkce počítání |
| Hmotnost | 6 kg |
| Jednotky | kg |
| Krytí | Krytí IP - displej IP65 Krytí IP - platforma IP65 Krytí IP - snímač zatížení IP65 |
| Napájení | 100 V - 240 V AC 50/60 Hz 0,4 A max. Napájecí kabel odnímatelný odnímatelný Vstupní napětí zařízení / napájení [Max.] 12 V DC, 1000 mA Zásuvka pro síťový adaptér Uvnitř plus, vně mínus Typ baterie / akumulátoru Pb Baterie bez baterie Provozní doba baterie 100 h Provozní doba na baterie - podsvícení zapnuto 26 h Provozní doba na baterie - podsvícení vypnuto 43 h Provozní doba na baterie - 3 h |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
























