KFU 600V20M Kern:
Vážící můstek U, rozsah zatížení: lakovaná ocel, Rozsah zatížení: lakovaná ocel 4 snímače zatížení, legovaná ocel, silikonový povlak, IP67, schválení OIML R60 pro ověření, třída III, 3000 e 2 kolečka a rukojeť pro snadnou přepravu váhy
Technické údaje:
Váživost: 600 kg
Přesnost - dílek: 100 g
Cejchovaný dílek: Ne
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Provedení konstrukce: ocel, práškově lakovaná
Provedení vážní plochy: ocel, práškově lakovaná
Délka kabelu: 5 m
Provozní teplota: -10°C - 40°C
Prostředí použití: suché
Rozměr váhy š x v x h: 1361 x 840 x 80 mm
Rozměr vážící plochy: 1190 x 840 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 55 kg
| Váživost | 600 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 1190 x 840 mm |
| Rozměr š x v x h | 1361 x 840 x 80 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | ocel, práškově lakovaná |
| Délka kabelu | 5 m |
| Hmotnost | 55 kg |
| Krytí | Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 600 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 1190 x 840 mm |
| Rozměr š x v x h | 1361 x 840 x 80 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | ocel, práškově lakovaná |
| Délka kabelu | 5 m |
| Hmotnost | 55 kg |
| Krytí | Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |




