SFE 100K-2LNM Kern:
Plošinová váha s ochranou proti prachu a stříkající vodě IP65, volitelné ověření, Plošinová váha s krytím IP65 a displejem z nerezové oceli, pro průmyslové aplikace, hygienická a snadno čistitelná. Plošina: vážicí deska z nerezové oceli, lakovaná ocelová základna, hliníkový snímač zatížení s silikonovým povlakem a ochranou proti prachu a stříkající vodě IP65. Displej: nerezová ocel, ochrana proti prachu a stříkající vodě IP65, podrobnosti viz KERN KFE-TM. Vážení s tolerančním rozsahem (kontrolní vážení): vizuální a zvukový signál pomáhá s porcováním, dávkováním nebo tříděním. Funkce Hold: Při nestabilních podmínkách vážení se vypočítá stabilní hmotnost, která určí průměrnou hodnotu.
Funkce: Funkce součtové paměti, vážení s tolerancí, funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení
Technické údaje:
Váživost: 150 kg
Přesnost - dílek: 50 g
Cejchovaný dílek: 100 g
Tara: ano
Certifikace: kontrolní váha s možností úředního ověření (cejchování)
Jednotky: kg
Provedení konstrukce: ocel, práškově lakovaná
Provedení vážní plochy: nerez
Délka kabelu: 3 m
Displej: LCD s podsvícením, výška číslic 48 mm
Napájení: 220 V - 240 V AC, 50 Hz Vstupní napětí zařízení / výkon [Max] 12 V, 500 mA Dutá zástrčka, vnitřní plus, Ø vnější 5,5 mm, Ø vnitřní 2,1 mm, délka 9,5 mm Typ baterie / akumulátoru NiMH Připojení baterie 2pólový konektor Baterie – Jednotlivá hmotnost 165 g Provozní doba na akumulátorovou baterii - podsvícení zapnuto 10 h Provozní doba na akumulátorovou baterii - podsvícení vypnuto 35 h Doba nabíjení akumulátorové baterie 12 h
Provozní teplota: -10°C - 40°C
Komunikace: RS-232 (volitelné, z výroby) Ethernet (volitelné, z výroby) WiFi (volitelné, z výroby) Paměť Alibi (volitelné, z výroby) analogový (0 - 10 V) (volitelné, z výroby) analogový (4 - 20 mA) (volitelné, z výroby) Bluetooth BLE (v4.0) (volitelné, z výroby) USB zařízení (volitelné, z výroby)
Prostředí použití: suché
Rozměr váhy š x v x h: 500 x 400 x 127 mm
Rozměr vážící plochy: 500 x 400 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg
| Váživost | 150 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 50 g |
| Cejchovaný dílek | 100 g |
| Rozměr vážící plochy | 500 x 400 mm |
| Rozměr š x v x h | 500 x 400 x 127 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 48 mm |
| Délka kabelu | 3 m |
| Funkce | Funkce součtové paměti, vážení s tolerancí, funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení |
| Hmotnost | 12 kg |
| Jednotky | kg |
| Krytí | Krytí IP - displej IP65, krytí IP - snímač zatížení IP65 |
| Napájení | 220 V - 240 V AC, 50 Hz Vstupní napětí zařízení / výkon [Max] 12 V, 500 mA Dutá zástrčka, vnitřní plus, Ø vnější 5,5 mm, Ø vnitřní 2,1 mm, délka 9,5 mm Typ baterie / akumulátoru NiMH Připojení baterie 2pólový konektor Baterie – Jednotlivá hmotnost 165 g Provozní doba na akumulátorovou baterii |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 150 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 50 g |
| Cejchovaný dílek | 100 g |
| Rozměr vážící plochy | 500 x 400 mm |
| Rozměr š x v x h | 500 x 400 x 127 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 48 mm |
| Délka kabelu | 3 m |
| Funkce | Funkce součtové paměti, vážení s tolerancí, funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení |
| Hmotnost | 12 kg |
| Jednotky | kg |
| Krytí | Krytí IP - displej IP65, krytí IP - snímač zatížení IP65 |
| Napájení | 220 V - 240 V AC, 50 Hz Vstupní napětí zařízení / výkon [Max] 12 V, 500 mA Dutá zástrčka, vnitřní plus, Ø vnější 5,5 mm, Ø vnitřní 2,1 mm, délka 9,5 mm Typ baterie / akumulátoru NiMH Připojení baterie 2pólový konektor Baterie – Jednotlivá hmotnost 165 g Provozní doba na akumulátorovou baterii |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |


















