SXC 10K-3M Kern:
Propojeno pro průmysl budoucnosti: Plošinová váha z nerezové oceli s až čtyřmi datovými rozhraními. Volitelná paměť alibi. Platforma: Vyrobeno výhradně z nerezové oceli, hermeticky svařený snímač hmotnosti z nerezové oceli s ochranou proti prachu a stříkající vodě IP68, IP69K *Zobrazovací zařízení: Nerezová ocel, ochrana proti prachu a stříkající vodě IP68, integrovaný zdroj napájení Splňuje přísné hygienické požadavky potravinářského průmyslu Maximální velikost displeje: výška číslic 48 mm, podsvícení pro snadné čtení hodnoty hmotnosti i za nepříznivých světelných podmínek Jednotná a pohodlná filozofie ovládání KERN, konzistentní u všech produktů z hlediska designu, struktury menu, klíčových funkcí, konektivity a protokolu rozhraní, Dálkové dotazování a ovládání váhy prostřednictvím počítače nebo systémů CRM/ERP s využitím komunikačního protokolu KERN. Volitelně s pamětí alibi pro bezpapírovou archivaci výsledků vážení. To umožňuje také elektronické vyhodnocení výsledků vážení vyžadujících kalibraci pro obchodní účely a jejich zpracování v souladu s předpisy. volitelně s homologací
Funkce: vážení, Funkce předběžného tára, funkce celkové paměti, stanovení procent, vážení s tolerancí, funkce průměrování pro nestabilní podmínky vážení, funkce počítání, zadatelná referenční hmotnost pro počítání, funkce Hold
Technické údaje:
Váživost: 6/15 kg
Přesnost - dílek: 2/5 g
Cejchovaný dílek: 2/5 g
Tara: ano
Certifikace: kontrolní váha s možností úředního ověření (cejchování)
Jednotky: kg, g, ffa, PCS, %
Minimální hmotnost [Min]: 0,04 kg, 0,1 kg
Provedení konstrukce: Nerezová ocel
Provedení vážní plochy: Nerez
Displej: LCD s podsvícením, výška číslic 48 mm
Napájení: Lithium-iontová baterie, Vstupní napětí Napájení / elektřina 110 V - 240 V AC Odnímatelný, trvale připojený zdroj napájení Zásuvka pro zdroj napájení Trvale instalovaný kabel, Doba nabíjení baterie 8 hodin
Rozhraní: RS-232 (volitelné, z výroby) Ethernet (volitelné, z výroby) WiFi (volitelné, z výroby) Paměť Alibi (volitelné, z výroby) Analogový (0 - 10 V) (volitelné, z výroby) Analogový (4 - 20 mA) (volitelné, z výroby) Bluetooth BLE (v4.0) (volitelné, z výroby) USB zařízení (volitelné, z výroby)
Prostředí použití: suché, prašné
Provozní teplota: 10°C - 40°C
Rozměr š x v x h: 300 x 240 x 107 mm
Rozměr vážící plochy: 300 x 240 mm
Výrobce: Kern
Hmotnost: 7 kg
| Váživost | 6/15 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 2/5 g |
| Cejchovaný dílek | 2/5 g |
| Rozměr vážící plochy | 300 x 240 mm |
| Rozměr š x v x h | 300 x 240 x 107 mm |
| Provedení konstrukce | nerezová ocel |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 48 mm |
| Funkce | vážení, Stanovení procent, Funkce průměrování pro nestabilní podmínky vážení, funkce počítání |
| Hmotnost | 7 kg |
| Jednotky | kg, g, FFA, PCS, % |
| Krytí | Displej IP 68, snímač zatížení IP68, IP69K |
| Napájení | Lithium-iontová baterie, Vstupní napětí Napájení / elektřina 110 V - 240 V AC Odnímatelný |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Váživost | 6/15 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 2/5 g |
| Cejchovaný dílek | 2/5 g |
| Rozměr vážící plochy | 300 x 240 mm |
| Rozměr š x v x h | 300 x 240 x 107 mm |
| Provedení konstrukce | nerezová ocel |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 48 mm |
| Funkce | vážení, Stanovení procent, Funkce průměrování pro nestabilní podmínky vážení, funkce počítání |
| Hmotnost | 7 kg |
| Jednotky | kg, g, FFA, PCS, % |
| Krytí | Displej IP 68, snímač zatížení IP68, IP69K |
| Napájení | Lithium-iontová baterie, Vstupní napětí Napájení / elektřina 110 V - 240 V AC Odnímatelný |
| Prostředí použití | suché, prašné |
| Provozní teplota | 10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |






























