TEM do 600kg s indikátorem EKO LCD s dílkem 100g bez možnosti ověření
Technologická paletová váha TEM je vhodná pro přesné vážení všech výrobků do hmotnosti 600 kg. Ocelová konstrukce váhy je nejen extrémně stabilní, ale i vyrobena z karbonové oceli s povrchovou úpravou . Výhodou této váhy je snadné mobilní použití, výška váhy od podlahy pouze 60 mm, vysoká přesnost naměřených hodnot a neomezený počet tárování při navažování surovin. Paletová váha značky TEM má jeden měřicí rozsah 0 - 600 kg s dílkem 0,1 kg. Naměřené hodnoty se zobrazují na moderním LCD displeji. Díky podsvícení a velkým číslicím jsou všechny výsledky jasně čitelné. Přehledně uspořádaný ovládací panel lze jednoduše obsluhovat. Pomocí pěti tlačítek můžete volit a regulovat všechny požadované základní funkce: podsvícení displeje, tárování, nulování. Zabudovaný akumulátor má výdrž až 100 provozních hodin. Než bude akumulátor úplně vybitý, upozorní o slabém stavu baterie signalizace indikátoru. Vážicí plocha 800 x 1250 mm je vyrobena z robustní oceli. Výškově nastavitelné nohy zajišťují bezpečnou, vodorovnou polohu od 60 mm. Váha díky své konstrukci je určena pro vážení zboží umístěné na europaletách.
Funkce: podsvícení displeje, tárování, nulování.
Technické údaje:
Váživost: 600 kg
Přesnost - dílek: 100 g
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Rozměry vážícího můstku (d x š x v): 1250 x 800 x 60 mm
Rozměry indikátoru (d x š x v): 198 x 76 x 137 mm
Minimální výška: od podlahy 100 mm
Krytí proti vodě a prachu: IP-54
Materiál indikátoru: ABS plast
Provedení vážní plochy: lakovaná konstrukce ve tvaru podkovy (vyrobena z pevnostních ocelových profilů)
Napájení: AC 230V přes adaptér, 7,8V/1,2A
Alternativní napájení: vestavěný akumulátor 6V, 5Ah, signalizace stavu akumulátoru
Komunikace: není, za příplatek RS232
Záruka: 2 roky
Provádíme záruční i pozáruční servis
Indikátor volně na kabelu (délka kabelu 3 m)
Držák uchycení indikátoru na zeď v ceně
Na tento produkt se nevztahuje standartní doprava.
| Váživost | 600 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Provedení konstrukce | lakovaná ocel |
| Provedení vážní plochy | lakovaná konstrukce ve tvaru podkovy (vyrobena z pevnostních ocelových profilů) |
| Displej | podsvícený LCD, výška číslic 28mm |
| Funkce | podsvícení displeje, tárování, nulování |
| Krytí | IP-54 |
| Rozměry (d x š x v) | 1250 x 800 x 60 mm |
| Rozměry indikátoru (š x v x h) | 198 x 76 x 137 mm |
| Výrobce | TEM |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 600 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Provedení konstrukce | lakovaná ocel |
| Provedení vážní plochy | lakovaná konstrukce ve tvaru podkovy (vyrobena z pevnostních ocelových profilů) |
| Displej | podsvícený LCD, výška číslic 28mm |
| Funkce | podsvícení displeje, tárování, nulování |
| Krytí | IP-54 |
| Rozměry (d x š x v) | 1250 x 800 x 60 mm |
| Rozměry indikátoru (š x v x h) | 198 x 76 x 137 mm |
| Výrobce | TEM |
| Záruka | 2 roky |









