UFA 1.5T0.5 Kern:
Vysoce všestranné vážící nosníky (IP67) pro velké náklady až do 1500 kg, Flexibilní řešení pro vážení velkých, objemných nebo dlouhých předmětů díky volně polohovatelným vážicím nosníkům a 5 m (!) dlouhému připojovacímu kabelu mezi nosníky. Vysoká mobilita: díky provozu na dobíjecí baterie (volitelné), kompaktní, lehká konstrukce, vhodná pro použití na několika místech. Vážící nosníky: ocelové, lakované, 4 hliníkové snímače hmotnosti s silikonovým povlakem, ochrana proti prachu a stříkající vodě IP67, vážící nosníky lze dodat i jako součásti bez zobrazovacího zařízení, podrobnosti viz KERN KFA-V20. Stabilní rukojeti pro přepravu vážících nosníků. Model s krátkými vážícími nosníky, ideální pro vážení kompaktních předmětů nebo zvířat v přepravních bednách. Zobrazovací zařízení: podrobnosti viz KERN KFB-TM. Stolní stojan včetně nástěnného držáku pro zobrazovací zařízení ve standardní výbavě. Sčítání hmotností a počítání kusů. Ochranný pracovní kryt je součástí dodávky. Naše podlahové váhy se dodávají v robustní dřevěné bedně. Ta chrání vysoce kvalitní vážící techniku před vlivy prostředí a namáháním během přepravy.
Funkce: Funkce součtové paměti, vážení s tolerancí, funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, funkce počítání
Technické údaje:
Váživost: 1500 kg
Přesnost - dílek: 500 g
Cejchovaný dílek: Ne
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: kg, g, lb, oz, lb:oz
Provedení konstrukce: ocel, lakovaná
Provedení vážní plochy: ocel, lakovaná
Délka kabelu: 5 m
Displej: LCD s podsvícením, výška číslic 52 mm
Napájení: 110 V - 230 V AC Vstupní napětí zařízení / výkon [Max] 12 V, 500 mA Zásuvka pro síťový adaptér Dutý konektor uvnitř plus, vnější Ø 5,5 mm; vnitřní Ø 2,1 mm Typ baterie / akumulátoru Pb Nabíjecí baterie 6 V, 1,2 Ah Provozní doba na baterie - podsvícení zapnuto 8 h Provozní doba na baterie - podsvícení vypnuto 35 h Doba nabíjení baterie 10 h
Provozní teplota: -10°C - 40°C
Komunikace: Standard RS-232 Bluetooth BTC (v2.0) (volitelné, tovární), analogový (0 - 10 V) (volitelné, tovární analogový (4 - 20 mA) (volitelné, tovární)
Prostředí použití: suché
Rozměr váhy š x v x h: 1270 x 170 x 83 mm
Rozměr vážící plochy: 1200 x 120 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 40 kg
| Váživost | 1500 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 500 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 1200 x 120 mm |
| Rozměr š x v x h | 1270 x 170 x 83 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, lakovaná |
| Provedení vážní plochy | ocel, lakovaná |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 52 mm |
| Délka kabelu | 5 m |
| Funkce | Funkce součtové paměti, vážení s tolerancí, funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, funkce počítání |
| Hmotnost | 40 kg |
| Jednotky | kg, g, Ib, oz, Ib:oz |
| Krytí | Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Napájení | 110 V - 230 V AC Vstupní napětí zařízení / výkon [Max] 12 V, 500 mA Zásuvka pro síťový adaptér Dutý konektor uvnitř plus, vnější Ø 5,5 mm; vnitřní Ø 2,1 mm Typ baterie / akumulátoru Pb Nabíjecí baterie 6 V, 1,2 Ah |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 1500 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 500 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 1200 x 120 mm |
| Rozměr š x v x h | 1270 x 170 x 83 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, lakovaná |
| Provedení vážní plochy | ocel, lakovaná |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 52 mm |
| Délka kabelu | 5 m |
| Funkce | Funkce součtové paměti, vážení s tolerancí, funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, funkce počítání |
| Hmotnost | 40 kg |
| Jednotky | kg, g, Ib, oz, Ib:oz |
| Krytí | Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Napájení | 110 V - 230 V AC Vstupní napětí zařízení / výkon [Max] 12 V, 500 mA Zásuvka pro síťový adaptér Dutý konektor uvnitř plus, vnější Ø 5,5 mm; vnitřní Ø 2,1 mm Typ baterie / akumulátoru Pb Nabíjecí baterie 6 V, 1,2 Ah |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |




















