UFC 600K-1M Kern:
Paletová váha s ocelovým podpěrným rámem (IP67), volitelné ověření, Vysoká mobilita: díky provozu na dobíjecí baterie (volitelné), kompaktní a lehké konstrukci je vhodný pro použití na několika místech. Zobrazovací zařízení: podrobnosti viz KERN KFC-TM. Řada IoT: síťově propojitelné váhy s uživatelsky přívětivým konceptem ovládání. Průmysl 4.0: Data a řídicí příkazy lze vyměňovat přes univerzální port KERN (KUP) pomocí jednoho rozhraní, které lze připojit k pouzdru, nebo přes tři paralelní rozhraní pomocí rozšiřujícího boxu KUP. S hodinami reálného času jako standardem: Umožňuje zaznamenávat výsledky vážení s přesnými časovými údaji. I při výpadku napájení může váha pokračovat v práci se správným časem. Nosná konstrukce: ocel, práškově lakovaná, 4 snímače hmotnosti, legovaná ocel, silikonový povlak, ochrana proti prachu a stříkající vodě IP67, Vážící můstek může být dodán i jako součást bez zobrazovacího zařízení, podrobnosti viz KERN KFU-V20. Dvě kolečka pro snadnou přepravu váhy. Vážení s tolerančním rozsahem (kontrolní vážení): Vizuální a zvukový signál usnadňuje rychlou kontrolu položek na paletách. Sčítání hmotností a počtu kusů. Ochranný pracovní kryt je součástí dodávky.
Funkce: Funkce PreTare, Funkce součtové paměti, Stanovení procent, Vážení s tolerancí, Funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, Funkce počítání, Možnost zadání referenční hmotnosti pro počítání, Funkce Hold
Technické údaje:
Váživost: 600 kg
Přesnost - dílek: 100 g
Cejchovaný dílek: 200 g
Tara: ano
Certifikace: kontrolní váha s možností úředního ověření (cejchování)
Jednotky: kg, g, ffa, PCS, %
Provedení konstrukce: ocel, práškově lakovaná
Provedení vážní plochy: ocel, práškově lakovaná
Délka kabelu: 5 m
Displej: LCD s podsvícením, výška číslic 48 mm
Napájení: 100 V - 240 V, 50 / 60 Hz Napájecí kabel odnímatelný odnímatelný Vstupní napětí zařízení / napájení [Max] 5,9V, 1A Zásuvka pro síťový adaptér Dutá zástrčka, vnitřní plus, vnější Ø 5,5 mm, vnitřní Ø 2,1 mm, délka 13 mm Typ baterie / akumulátoru Li-Ion Baterie 3 V CR2032 Provozní doba na akumulátor - podsvícení zapnuto 11 h Provozní doba na akumulátor - podsvícení vypnuto 22 h Doba nabíjení akumulátoru 8 h
Provozní teplota: -10°C - 40°C
Komunikace: RS-232 (volitelné) Ethernet (volitelné) Paměť Alibi (volitelné, z výroby) analogový (0 - 10 V) (volitelné) analogový (4 - 20 mA) (volitelné) Bluetooth BLE (v4.0) (volitelné) USB zařízení (volitelné) KUP WiFi (volitelné)
Prostředí použití: suché
Rozměr váhy š x v x h: 1361 x 840 x 80 mm
Rozměr vážící plochy: 1190 x 840 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 55 kg
| Váživost | 600 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100 g |
| Cejchovaný dílek | 200 g |
| Rozměr vážící plochy | 1190 x 840 mm |
| Rozměr š x v x h | 1361 x 840 x 80 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | ocel, práškově lakovaná |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 48 mm |
| Délka kabelu | 5 m |
| Funkce | Funkce PreTare, Funkce součtové paměti, Stanovení procent, Vážení s tolerancí, Funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, Funkce počítání, Možnost zadání referenční hmotnosti pro počítání, Funkce Hold |
| Hmotnost | 55 kg |
| Jednotky | kg, g, FFA, PCS, % |
| Krytí | Krytí IP - platforma IP67 Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Napájení | 100 V - 240 V, 50 / 60 Hz Napájecí kabel odnímatelný Vstupní napětí zařízení / výkon [Max] 5,9 V, 1 A Zásuvka pro síťový adaptér Dutá zástrčka, vnitřní plus, vnější Ø 5,5 mm, vnitřní Ø 2,1 mm, délka 13 mm Typ baterie / akumulátoru Li-Ion Baterie 3 V CR2032 Dobíjecí |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 600 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 100 g |
| Cejchovaný dílek | 200 g |
| Rozměr vážící plochy | 1190 x 840 mm |
| Rozměr š x v x h | 1361 x 840 x 80 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | ocel, práškově lakovaná |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 48 mm |
| Délka kabelu | 5 m |
| Funkce | Funkce PreTare, Funkce součtové paměti, Stanovení procent, Vážení s tolerancí, Funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, Funkce počítání, Možnost zadání referenční hmotnosti pro počítání, Funkce Hold |
| Hmotnost | 55 kg |
| Jednotky | kg, g, FFA, PCS, % |
| Krytí | Krytí IP - platforma IP67 Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Napájení | 100 V - 240 V, 50 / 60 Hz Napájecí kabel odnímatelný Vstupní napětí zařízení / výkon [Max] 5,9 V, 1 A Zásuvka pro síťový adaptér Dutá zástrčka, vnitřní plus, vnější Ø 5,5 mm, vnitřní Ø 2,1 mm, délka 13 mm Typ baterie / akumulátoru Li-Ion Baterie 3 V CR2032 Dobíjecí |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |





















