UIB 3T-3 Kern:
Paletová váha s ocelovým podpěrným rámem (IP67) a nejlepším poměrem ceny a výkonu, Vysoká mobilita: díky provozu na baterie, kompaktní a lehké konstrukci je vhodná pro použití na různých místech. Nosná konstrukce: ocel, práškově lakovaná, 4 hliníkové snímače zatížení se silikonovým povlakem, ochrana proti prachu a stříkající vodě IP67. Váhu lze snadno přepravovat pomocí koleček a rukojeti a nevyžaduje mnoho úložného prostoru. Ochranný pracovní kryt je součástí dodávky.
Funkce: Funkce Hold
Technické údaje:
Váživost: 3000 kg
Přesnost - dílek: 1 kg
Cejchovaný dílek: Ne
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Jednotky: kg, lb
Provedení konstrukce: ocel, práškově lakovaná
Provedení vážní plochy: ocel, práškově lakovaná
Délka kabelu: 5 m
Displej: LCD s podsvícením, výška číslic 25 mm
Napájení: 100 V - 240 V AC 50/60 Hz 0,3 A Vstupní napětí zařízení / výkon [Max] 9 V, 100 mA Zásuvka pro síťový adaptér Dutá zástrčka, vnitřní mínus, vnější Ø 5,5 mm, vnitřní Ø 2,5 mm, délka 10 mm Typ baterie / akumulátoru Alkalický (-manganový) Baterie 4×1,5 V AA Připojení baterie Plocha + pružina Provozní doba baterie 60 h
Provozní teplota: -10°C - 40°C
Komunikace: Ne
Prostředí použití: suché
Rozměr váhy š x v x h: 1195 x 840 x 110 mm
Rozměr vážící plochy: 1195 x 840 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 55 kg
| Váživost | 3000 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 1 kg |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 2000 x 160 mm |
| Rozměr š x v x h | 2091 x 160 x 115 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | ocel, práškově lakovaná |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 25 mm |
| Délka kabelu | 5 m |
| Funkce | Funkce Hold |
| Hmotnost | 55 kg |
| Jednotky | kg, lb |
| Krytí | Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Napájení | 110 V - 230 V AC Vstupní napětí zařízení / výkon [Max] 12 V, 500 mA Zásuvka pro síťový adaptér Dutý konektor uvnitř plus, vnější Ø 5,5 mm; vnitřní Ø 2,1 mm Typ baterie / akumulátoru Pb Nabíjecí baterie 6 V, 1,2 Ah |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 3000 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 1 kg |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 2000 x 160 mm |
| Rozměr š x v x h | 2091 x 160 x 115 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | ocel, práškově lakovaná |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 25 mm |
| Délka kabelu | 5 m |
| Funkce | Funkce Hold |
| Hmotnost | 55 kg |
| Jednotky | kg, lb |
| Krytí | Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Napájení | 110 V - 230 V AC Vstupní napětí zařízení / výkon [Max] 12 V, 500 mA Zásuvka pro síťový adaptér Dutý konektor uvnitř plus, vnější Ø 5,5 mm; vnitřní Ø 2,1 mm Typ baterie / akumulátoru Pb Nabíjecí baterie 6 V, 1,2 Ah |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |












