UID 1500K-1M Kern:
Paletová váha s širokou škálou rozhraní, volitelné ověření, Vysoká mobilita díky provozu na dobíjecí baterie (volitelné) Zobrazovací zařízení: Ochrana proti prachu a stříkající vodě IP65 Nosná konstrukce: ocel, práškově lakovaná, 4 snímače hmotnosti, legovaná ocel, silikonový povlak, ochrana proti prachu a stříkající vodě IP67 Váhu lze snadno přepravovat pomocí koleček a rukojeti a nevyžaduje mnoho úložného prostoru Sčítání závaží a počítání kusů Vyhledávání a dálkové ovládání váhy pomocí externích řídicích zařízení nebo počítačů s komunikačním protokolem KERN (KCP). KCP je standardizovaná struktura příkazů rozhraní pro váhy a další přístroje KERN, která umožňuje vyvolávat a spravovat všechny relevantní parametry a funkce zařízení. Přístroje KERN s KCP tak můžete jednoduše připojit k počítačům, průmyslovým řídicím systémům a dalším digitálním systémům. Ve velkém počtu případů je KCP kompatibilní s protokolem MT-SICS Díky rozhraním, jako je RS-232 nebo USB, WiFi, Bluetooth, Ethernet (volitelné), lze váhu snadno připojit ke stávajícím sítím. Výměna dat mezi váhou, počítačem nebo tiskárnou Ochranný pracovní kryt je součástí dodávky
Funkce: Stanovení procent, Vážení s tolerancí, Funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, Zobrazení času, Funkce počítání, Funkce Hold
Technické údaje:
Váživost: 1500 kg
Přesnost - dílek: 500 g
Cejchovaný dílek: 500 g
Tara: ano
Certifikace: kontrolní váha s možností úředního ověření (cejchování)
Jednotky: kg, g, lb, oz, PCS, tJ, HJ
Provedení konstrukce: ocel, práškově lakovaná
Provedení vážní plochy: ocel, práškově lakovaná
Délka kabelu: 5 m
Displej: LCD s podsvícením, výška číslic 25 mm
Napájení: 100 V - 240 V AC 50/60 Hz 0,4 A max. Napájecí kabel odnímatelný odnímatelný Vstupní napětí zařízení / napájení [Max.] 12 V DC, 1000 mA Zásuvka pro síťový adaptér Uvnitř plus, vně mínus Typ baterie / akumulátoru Pb Baterie bez baterie Akumulátor 6 V; 1,3 Ah Provozní doba na akumulátor - podsvícení zapnuto 26 h Provozní doba na akumulátor - podsvícení vypnuto 43 h Doba nabíjení akumulátoru 3 h
Provozní teplota: -10°C - 40°C
Komunikace: Standard RS-232 Ethernet (volitelné, z výroby) USB (volitelné, z výroby) WiFi (volitelné, z výroby) Paměť Alibi (volitelné, z výroby) USB-Host/Master (volitelné, z výroby)
Prostředí použití: suché
Rozměr váhy š x v x h: 1190 x 840 x 110 mm
Rozměr vážící plochy: 1195 x 840 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 44 kg
| Váživost | 1500 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 500 g |
| Cejchovaný dílek | 500 g |
| Rozměr vážící plochy | 1195 x 840 mm |
| Rozměr š x v x h | 1190 x 840 x 110 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | ocel, práškově lakovaná |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 25 mm |
| Délka kabelu | 5 m |
| Funkce | Stanovení procent, Vážení s tolerancí, Funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, Zobrazení času, Funkce počítání, Funkce Hold |
| Hmotnost | 44 kg |
| Jednotky | kg, g, lb, oz, PCS, tJ, HJ |
| Krytí | Krytí IP - displej IP65 Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Napájení | 100 V - 240 V AC 50/60 Hz 0,4 A max. Napájecí kabel odnímatelný odnímatelný Vstupní napětí zařízení / napájení [Max.] 12 V DC, 1000 mA Zásuvka pro síťový adaptér Uvnitř plus, vně mínus Typ baterie / akumulátoru Pb Baterie bez baterie Akumulátor 6 V; 1,3 Ah Provozní doba na akumulátor |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 1500 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 500 g |
| Cejchovaný dílek | 500 g |
| Rozměr vážící plochy | 1195 x 840 mm |
| Rozměr š x v x h | 1190 x 840 x 110 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | ocel, práškově lakovaná |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 25 mm |
| Délka kabelu | 5 m |
| Funkce | Stanovení procent, Vážení s tolerancí, Funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, Zobrazení času, Funkce počítání, Funkce Hold |
| Hmotnost | 44 kg |
| Jednotky | kg, g, lb, oz, PCS, tJ, HJ |
| Krytí | Krytí IP - displej IP65 Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Napájení | 100 V - 240 V AC 50/60 Hz 0,4 A max. Napájecí kabel odnímatelný odnímatelný Vstupní napětí zařízení / napájení [Max.] 12 V DC, 1000 mA Zásuvka pro síťový adaptér Uvnitř plus, vně mínus Typ baterie / akumulátoru Pb Baterie bez baterie Akumulátor 6 V; 1,3 Ah Provozní doba na akumulátor |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |





















