UXC 1.5T-4M Kern:
Paletová váha s nerezovým podpěrným rámem (IP67) a nerezovým displejem (IP68), volitelné ověření, Díky provozu na dobíjecí baterie, kompaktní a lehké konstrukci je vhodný pro použití na několika místech. Nosná konstrukce: nerezová ocel, podrobnosti viz KERN KFU-V30. 4 silikonem potažené ocelové snímače hmotnosti, ochrana proti prachu a stříkající vodě IP67. Ideální pro zvýšené hygienické požadavky v potravinářském průmyslu. Vaše podpora v systému kvality splňujícím normy HACCP. Zobrazovací zařízení: nerezová ocel, ochrana proti prachu a stříkající vodě IP68, podrobnosti viz KERN KXC-TM. Řada IoT: síťově propojitelné váhy s uživatelsky přívětivým konceptem ovládání. Průmysl 4.0: Výměna dat a řídicích příkazů je volitelná s využitím až čtyř rozhraní pro individuální požadavky: dvě kabelová připojení a dvě bezdrátová připojení, podrobnosti viz KERN KXC-TM. K dispozici jako volitelná výbava s pamětí alibi pro bezpapírovou archivaci výsledků vážení. To také znamená, že výsledky vážení s povinným ověřením lze elektronicky vyhodnocovat a dále zpracovávat. Nástěnný držák pro zobrazovací zařízení, standardní Váhu lze snadno přepravovat pomocí koleček a rukojeti a nevyžaduje mnoho úložného prostoru. Funkce Hold: Při nestabilních podmínkách vážení se vypočítá stabilní hmotnost, která určí průměrnou hodnotu. Vážení s tolerančním rozsahem (kontrolní vážení): vizuální a zvukový signál pomáhá s porcováním, dávkováním nebo tříděním. Sčítání hodnot hmotnosti.
Funkce: Funkce PreTare, Funkce součtové paměti, Stanovení procent, Vážení s tolerancí, Funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, Funkce počítání, Možnost zadání referenční hmotnosti pro počítání, Funkce Hold
Technické údaje:
Váživost: 1500 kg
Přesnost - dílek: 200 g
Cejchovaný dílek: 500 g
Tara: ano
Certifikace: kontrolní váha s možností úředního ověření (cejchování)
Jednotky: kg, g, ffa, PCS, %
Provedení konstrukce: nerez
Provedení vážní plochy: nerez
Délka kabelu: 5 m
Displej: LCD s podsvícením, výška číslic 48 mm
Napájení: 110 V - 240 V AC Napájecí kabel odnímatelný pevný konektor Zásuvka pro síťový adaptér Kabel trvale instalován Typ baterie / akumulátoru Li-Ion Baterie bez baterie Provozní doba na akumulátorovou baterii - podsvícení zapnuto 11 h Provozní doba na akumulátorovou baterii - podsvícení vypnuto 22 h Doba nabíjení akumulátorové baterie 8 h
Provozní teplota: -10°C - 40°C
Komunikace: RS-232 (volitelné, z výroby) Ethernet (volitelné, z výroby) WiFi (volitelné, z výroby) Paměť Alibi (volitelné, z výroby) analogový (0 - 10 V) (volitelné, z výroby) analogový (4 - 20 mA) (volitelné, z výroby) Bluetooth BLE (v4.0) (volitelné, z výroby) USB zařízení (volitelné, z výroby)
Prostředí použití: suché
Rozměr váhy š x v x h: 1361 x 840 x 80 mm
Rozměr vážící plochy: 1190 x 840 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 55 kg
| Váživost | 1500 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 200 g |
| Cejchovaný dílek | 500 g |
| Rozměr vážící plochy | 1190 x 840 mm |
| Rozměr š x v x h | 1361 x 840 x 80 mm |
| Provedení konstrukce | nerez |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 48 mm |
| Délka kabelu | 5 m |
| Funkce | Funkce PreTare, Funkce součtové paměti, Stanovení procent, Vážení s tolerancí, Funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, Funkce počítání, Možnost zadání referenční hmotnosti pro počítání, Funkce Hold |
| Hmotnost | 55 kg |
| Jednotky | kg, g, FFA, PCS, % |
| Krytí | Krytí IP - displej IP68 Krytí IP - platforma IP67 Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Napájení | 110 V - 240 V AC Napájecí kabel odnímatelný pevný konektor Zásuvka pro síťový adaptér Kabel trvale instalován Typ baterie / akumulátoru Li-Ion Baterie bez baterie Provozní doba na akumulátorovou baterii - podsvícení zapnuto 11 h Provozní doba na akumulátorovou baterii - podsvícení vypnuto 22 h Doba nabíjení akumulátorové baterie 8 h |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 1500 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 200 g |
| Cejchovaný dílek | 500 g |
| Rozměr vážící plochy | 1190 x 840 mm |
| Rozměr š x v x h | 1361 x 840 x 80 mm |
| Provedení konstrukce | nerez |
| Provedení vážní plochy | nerez |
| Displej | LCD s podsvícením, výška číslic 48 mm |
| Délka kabelu | 5 m |
| Funkce | Funkce PreTare, Funkce součtové paměti, Stanovení procent, Vážení s tolerancí, Funkce pro průměrování za nestabilních podmínek vážení, Funkce počítání, Možnost zadání referenční hmotnosti pro počítání, Funkce Hold |
| Hmotnost | 55 kg |
| Jednotky | kg, g, FFA, PCS, % |
| Krytí | Krytí IP - displej IP68 Krytí IP - platforma IP67 Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Napájení | 110 V - 240 V AC Napájecí kabel odnímatelný pevný konektor Zásuvka pro síťový adaptér Kabel trvale instalován Typ baterie / akumulátoru Li-Ion Baterie bez baterie Provozní doba na akumulátorovou baterii - podsvícení zapnuto 11 h Provozní doba na akumulátorovou baterii - podsvícení vypnuto 22 h Doba nabíjení akumulátorové baterie 8 h |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |





















