KFD 6000V20 Kern:
Vážící trámy, lakovaná ocel, Vážící nosníky, lakovaná ocel 4 snímače hmotnosti, legovaná ocel, silikonový povlak, IP67 Vyrovnávací nožičky pro přesné vyrovnání vážících nosníků Připojovací kabel cca 5 m
Technické údaje:
Váživost: 6000 kg
Přesnost - dílek: 2 kg
Cejchovaný dílek: Ne
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Provedení konstrukce: ocel, práškově lakovaná
Provedení vážní plochy: ocel, práškově lakovaná
Délka kabelu: 5 m
Provozní teplota: -10°C - 40°C
Prostředí použití: suché
Rozměr váhy š x v x h: 1270 x 160 x 115 mm
Rozměr vážící plochy: 1200 x 160 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 80 kg
| Váživost | 6000 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 2 kg |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 1200 x 160 mm |
| Rozměr š x v x h | 1270 x 160 x 115 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | ocel, práškově lakovaná |
| Délka kabelu | 5 m |
| Hmotnost | 80 kg |
| Krytí | Krytí IP - platforma IP67 Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 6000 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 2 kg |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 1200 x 160 mm |
| Rozměr š x v x h | 1270 x 160 x 115 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | ocel, práškově lakovaná |
| Délka kabelu | 5 m |
| Hmotnost | 80 kg |
| Krytí | Krytí IP - platforma IP67 Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |




