KFD 600V20S Kern:
Vážící trámy, lakovaná ocel, Vážící nosníky, lakovaná ocel 4 snímače hmotnosti, legovaná ocel, silikonový povlak, IP67 Vyrovnávací nožičky pro přesné vyrovnání vážících nosníků Připojovací kabel cca 5 m Krátké vážící nosníky, ideální pro vážení kompaktních předmětů nebo zvířat v přepravních boxech
Technické údaje:
Váživost: 600 kg
Přesnost - dílek: 200 g
Cejchovaný dílek: Ne
Tara: ano
Certifikace: NE, určeno pro kontrolní vážení
Provedení konstrukce: ocel, práškově lakovaná
Provedení vážní plochy: ocel, práškově lakovaná
Délka kabelu: 5 m
Provozní teplota: -10°C - 40°C
Prostředí použití: suché
Rozměr váhy š x v x h: 870 x 170 x 83 mm
Rozměr vážící plochy: 800 x 120 mm
Výrobce: Kern
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 32 kg
| Váživost | 600 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 200 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 800 x 120 mm |
| Rozměr š x v x h | 870 x 170 x 83 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | ocel, práškově lakovaná |
| Délka kabelu | 5 m |
| Hmotnost | 32 kg |
| Krytí | Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |
| Váživost | 600 kg |
|---|---|
| Přesnost - dílek | 200 g |
| Cejchovaný dílek | Ne |
| Rozměr vážící plochy | 800 x 120 mm |
| Rozměr š x v x h | 870 x 170 x 83 mm |
| Provedení konstrukce | ocel, práškově lakovaná |
| Provedení vážní plochy | ocel, práškově lakovaná |
| Délka kabelu | 5 m |
| Hmotnost | 32 kg |
| Krytí | Krytí IP - snímač zatížení IP67 |
| Prostředí použití | suché |
| Provozní teplota | -10 °C - 40 °C |
| Výrobce | Kern |
| Záruka | 2 roky |






