Půjčovna analyzátorů vlhkosti

Půjčovna analyzátorů vlhkosti:

Nabízíme našim zákazníkům možnost zapůjčení analyzátorů vlhkosti vah po dobu servisu vlastního analyzátoru, nebo například při nárazovém vážení. Analyzátory vlhkosti jsou před zapůjčením vždy seřízené a zkontrolované servisním technikem (teplota, hmotnost). Analyzátory je možné zapůjčit na naší provozovně Kladenská 49, 273 53 Hostouň ( Praha, Kladno) nebo váhy nainstaluje servisní technik v místě zapůjčení (toto je důležité především při zapůjčení analytických vah a analyzátorů vlhkosti). V případě dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@metroservis, nebo na tel. čísle 724 459 599, 774 232 222. V případě potřeby u zapůjčených analyzátorů vlhkosti technik provede kalibraci a vystaví kalibrační list. 

Standardní i akreditovanou kalibraci k zapůjčeným vahám si můžete objednat v souvisejících produktech. U ověřených modelů je již váha zapůjčena včetně platného úředního ověření.

Při zapůjčení váhy vybíráme vratnou zálohu (je uvedena u jednotlivých modelů), ze které je následně odečteno půjčovné (netýká se stálých zákazníků). Vratnou zálohu nelze hradit platební kartou. Při vrácení znečištěné váhy je účtován poplatek za vyčištění v částce 120 Kč bez DPH.

 

Nejprodávanější

1390
9600113909600
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.