Půjčovna počítacích systémů

Půjčovna počítacích systémů:

Naše společnost nabízí zapůjčení počítacích systémů, a to jak na paletovém vozíku s váhou, tak počítací systémy s můstkovou váhou, počítací systémy s paletovou váhou a počítací systémy s plošinovou váhou. Váhy se nejčastěji používají při nárazovém vážení a při inventurách. Váhy je možné zapůjčit na provozovně Kladenská 49, 273 53 Hostouň ( Praha, Kladno) nebo váhy nainstaluje servisní technik v místě zapůjčení. V případě dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@metroservis, nebo na tel. čísle 724 459 599, 774 232 222. V případě potřeby u zapůjčených vah technik provede kalibraci a vystaví kalibrační list. 

Standardní i akreditovanou kalibraci k zapůjčeným vahám si můžete objednat v souvisejících produktech. U ověřených modelů je již váha zapůjčena včetně platného úředního ověření.

Při zapůjčení váhy vybíráme vratnou zálohu (je uvedena u jednotlivých modelů), ze které je následně odečteno půjčovné (netýká se stálých zákazníků). Vratnou zálohu nelze hradit platební kartou. Při vrácení znečištěné váhy je účtován poplatek za vyčištění v částce 120 Kč bez DPH.

 

 

Nejprodávanější

1
2112

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.