Půjčovna laboratorních vah

Půjčovna laboratorních vah:

Nabízíme našim zákazníkům možnost zapůjčení laboratorních a analytických vah po dobu servisu vlastní váhy, nebo například při nárazovém vážení. Váhy jsou před zapůjčením vždy seřízené a zkontrolované servisním technikem. Váhy je možné zapůjčit na provozovně Kladenská 49, 273 53 Hostouň ( Praha, Kladno) nebo váhy nainstaluje servisní technik v místě zapůjčení (toto je důležité především při zapůjčení analytických vah a analyzátorů vlhkosti). V případě dotazů nás prosím kontaktujte na email: info@metroservis, nebo na tel. čísle 724 459 599, 774 232 222. V případě potřeby u zapůjčených vah technik provede kalibraci a vystaví kalibrační list. 

Standardní i akreditovanou kalibraci k zapůjčeným vahám si můžete objednat v souvisejících produktech. U ověřených modelů je již váha zapůjčena včetně platného úředního ověření.

Při zapůjčení váhy vybíráme vratnou zálohu (je uvedena u jednotlivých modelů), ze které je následně odečteno půjčovné (netýká se stálých zákazníků). Vratnou zálohu nelze hradit platební kartou. Při vrácení znečištěné váhy je účtován poplatek za vyčištění v částce 120 Kč bez DPH.

 

Nejprodávanější

660
960016609600
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.